» Wieści » ZSzeF już niedługo

ZSzeF już niedługo

28-08-2010 14:59 | Michał 'Lolash' Zwolak

ZSzeF już niedługo
ZSZeF już niedługo, więc przygotowania idą pełną parą. Jeśli jeszcze nie podjąłeś decyzji o przyjeździe, to nie czekaj i zrób to teraz!

W programie będzie mnóstwo atrakcji, żebyście mogli wybrać coś dla siebie. Począwszy od pięknych zamościanek, które będziecie mogli podziwiać podczas pokazu tańca brzucha, a kończąc na wszelkiego rodzaju konkursach. Znajdziecie również nocne seanse filmowe, przedstawienie teatralne, konkurs na najlepszy cosplay, konwentowy salon tatuażu, wycieczki po Zamościu, LARPy, pokazy bractwa rycerskiego oraz fireshow.

Zapaleni fantaści będą mieli okazję do zdobycia wspaniałych nagród ufundowanych przez sponsorów. A to wszystko podczas konkursu ogólnofantastycznego, gdzie przetestowana zostanie wiedza uczestników w tej dziedzinie.

Znajdzie się też coś dla miłośników mangi i anime. W tym roku został przygotowany bardzo rozbudowany blok M&A, na którym czekają Was prelekcje i konkursy.

W drugi dzień konwentu odbędzie się koncert. Wystąpią: K.A.S.K., Mechanika Płynów, Intruder i inni. Bilety do nabycia przy wejściu na koncert oraz w 2 LO przy akredytacji konwentu. Będziemy na bieżąco informować o następnych zespołach oraz o cenie wejściówek.

Ty też możesz tworzyć ZSZeF! Jeżeli masz pomysł na prelekcję, panel, konkurs zgłoś się do organizatorów. Dzięki temu program będzie bogatszy, a Ty będziesz miał prawo do zniżki przy akredytacji. Zgłoszenia pod adres mail.

Organizatorzy poszukują osób chętnych do obsługi konwentu. W zamian za pomoc przy sprawach organizacyjno-technicznych, będzie można skorzystać z darmowej wejściówki i równie darmowego bufetu. Zgłoszenia są przyjmowane na adres mail.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: ZSzeF 2010
Tagi: Zamojskie Spotkania z Fantastyką 2010


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.