» ZSzeF 2012

ZSzeF 2012

Dodał: Maciej 'Repek' Reputakowski

ZSzeF 2012
-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Konwent: Zamojskie Spotkania z (ekstraordynarną) Fantastyką
Od: 14 września 2012
Do: 16 września 2012
Miasto: Zamość
Strona WWW: www.konwent.zskcs.info
Cena: 20 zł
Noclegi: na konwencie
Typ konwentu: fantastyczny

Zamojskie Spotkania z Fantastyką to cykliczna impreza, która w tym roku odbędzie się po raz dziesiąty. Trwa trzy dni, które wypełnione są po brzegi konkursami, prelekcjami, warsztatami, sesjami RPG, LARPami oraz spotkaniami autorskimi!

Tak, trudno w to uwierzyć, ale w organizacji tego wszystkiego niezwykle pomagają nam nasi sponsorzy oraz patroni. Jeżeli jesteś ciekaw, kto nam pomaga, zajrzyj do zakładek na www.konwent.zskcs.info. Znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje, ale kilka podstawowych możesz przeczytać tutaj.

Konwent odbędzie się 14-16 września w II LO im. Marii Konopnickiej w Zamościu. Mówisz, że chciałbyś pomóc nam w organizacji? Dobrze trafiłeś! Potrzebujemy twórców prelekcji i konkursów oraz ludzi, którzy będą pomagali w obsłudze. W ramach wdzięczności przewidujemy oczywiście zniżki, nawet do 100% ! Co ważniejsze, w tym roku ZSZeF nie ma konwencji, więc równie mocno potrzebujemy programu z gatunku fantasy, steampunk, s-f itp. Daje Ci to naprawde duże możliwości, więc wykorzystaj to maksymalnie. Masz konto na Facebooku? Tu znajdziesz link do fanpagea www.facebook.com/zszef!
Tagi: zszef | ZSzeF 2012 | Zamojskie Spotkana z Fantastyką | zamojskie spotkania z fantastyką 2012 | Zamojskie Spotkania z (ekstraordynarną) Fantastyką

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.