» Wieści » ZSzeF '11 - garść wieści oraz konkurs

ZSzeF '11 - garść wieści oraz konkurs

11-08-2011 00:32 | Michał 'Lolash' Zwolak

ZSzeF '11 - garść wieści oraz konkurs
Do Zamojskich Spotkań z Fantastyką pozostało niewiele ponad miesiąc, dlatego Organizatorzy wychodzą konwentowiczom naprzeciw, przekazując im parę nowinek.
  • Apollo, opiekun sztuki stwierdził, że chce, by uczestnicy konwentu oddali cześć bogom w formie cosplayu. Żadnego klęczenia, formułek, darów, a jedynie odegranie wybranej postaci przy dobranej własnousznie muzyce. Zeus i Ozyrys, żądni czci, zgodzili się, by uczestnicy cosplayu dostali 50% zniżkę na wejściówki na konwent (zwrot pieniędzy po konkursie). Chętni na tę formę podziękowań władcom zaświatów za ZSzeF 2011 powinni wysłać na adres [email protected] swoje dane personalne i kontaktowe oraz dane przedstawianej postaci (imię, nazwisko, skąd pochodzi postać, wymagania sprzętowe, jak dźwięk, światło, jak największą grafikę przedstawiającą odtwarzaną postać) do 5 września. Regulamin konkursu na stronie konwentu w zakładce INFO.
  • W czasie Boskiego Zgromadzenia w księgarniach „Dom Książki” na ulicy Grodzkiej 14 i Żeromskiego 3 każdy uczestnik konwentu, który zapragnie poobcować z literaturą dostanie 10% upustu na wszystkie księgi, a w księgarniach im. Bolesława Leśmiana przy ul Zamenhofa 9 i w Klubie książki "Efemeros" przy Rynku Wielkim 16 aż 20%. Aby otrzymać zniżkę, trzeba wylegitymować się identyfikatorem ZSzeF 2011.
  • KONKURS - do wygrania wejściówki na konwent. Więcej informacji na fanpage'u konwentu na Facebooku.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Organizatorzy
Tagi: zszef 2011


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.