» Wieści » Wiosna Fantastów zaprasza

Wiosna Fantastów zaprasza

17-05-2011 20:25 | Maciej 'Repek' Reputakowski

Wiosna Fantastów zaprasza
Na stronie republika.iml.pl ruszyła akcja "Wiosna Fantastów".

Informacja od twórców witryny:

"Celem akcji jest aktywizacja miłośników fantastyki i stworzenie pewnej zwartej grupy – 'społeczności działaczy' – inspirującej nowe pomysły, ułatwiającej nawiązywanie współpracy i wspierającej ciekawe inicjatywy związane z szeroko rozumianą fantastyką. W ramach Wiosny Fantastów każdy jej zadeklarowany uczestnik wykaże się pewną symboliczną aktywnością na rzecz portalu, który tworzymy. Portal ten będzie stanowił element integrujący naszą grupę i pozwalający jej członkom efektywniej promować i realizować swoje pomysły. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie akcji."
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Wiosna Fantastów
Tagi: Wiosna Fantastów | Insimilion


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Zuhar
   
Ocena:
0
Warto się przyjrzeć : http://forum.iml.pl/viewtopic.php? f=130&t=9800

Wychodzi na to, że Polter hoduje sobie konkurencję.
20-05-2011 23:36
Repek
   
Ocena:
0
LOL. :) I jeszcze pewnie sponsoruje? :D

Każda tego typu inicjatywa [o ile ma ręce i nogi] jest bardzo fajną rzeczą. Powodzenia i tyle.

Pozdr.
21-05-2011 01:17
Zuhar
   
Ocena:
0
Chodzi raczej repku, o to że czytając maila rozsyłanego do ludzi i pierwsze akapity ze strony można odnieść wrażenie, że chodzi o coś więcej niż wyrwanie z zapaści innego serwisu - a tak to odbieram po wczytaniu się w przytoczony fragment.

Każda tego typu inicjatywa [o ile ma ręce i nogi] jest bardzo fajną rzeczą.

Przykro mi, ale jeśli to wygląda tak jak prezentuje to wskazany przeze mnie fragment zwany Kompedium Działacza, to jest to klasyczne wpuszczenie w maliny.

Co do sponsoringu, to zdaje się, że czytałem tu już parę razy, że za reklamę się płaci, więc jeśli wiosenni fantaści tego nie robią, to chyba podpada pod sponsoring (patronat mają)? :P
22-05-2011 20:16
Repek
   
Ocena:
0
@Zuharze
Nie interesują mnie za bardzo skrywane intencje twórców innych serwisów, więc nie będę szedł tym tropem. :)

Dostaliśmy maila z prośbą o puszczenie newsa, a w zamian propozycję puszczenia naszego logo [bo co innego można zaoferować na początku drogi? :P]. I amen. Oby im się szczęściło i ludzie byli zadowoleni.

Patronowania i newsowania o każdej inicjatywie tego projektu informować nie mamy raczej zamiaru. Chyba że wymyślą coś tak fajnego, że będzie to oczywiste - tak jak czasem informujemy o ciekawych wydarzeniach w innych serwisach [np. konkursach], a nasz silnik blogowy można wykorzystywać do reklamowania swoich projektów [z czego korzystają wydawcy, konwenty czy nawet serwis].

Ten "patronat" na stronie Insimilionu to chyba dali tam na wyrost. :) Żadnych umów nie ma. Ale brzmi dobrze, więc pewnie dlatego tak zatytułowali margines. Dla mnie luz, choć niewiele ma to wspólnego z jakimiś szerokimi działaniami z naszej strony.


Przykro mi, ale jeśli to wygląda tak jak prezentuje to wskazany przeze mnie fragment zwany Kompedium Działacza, to jest to klasyczne wpuszczenie w maliny.

Co jest "wpuszczeniem w maliny", bo się pogubiłem?

Pozdr.
22-05-2011 21:14
Zuhar
   
Ocena:
0
Co jest "wpuszczeniem w maliny", bo się pogubiłem?

"Republika Miłośników Fantastyki to nowatorski projekt utworzenia wielkiej wspólnoty pasjonatów gier i fantastyki, której misją jest wspieranie przedsięwzięć związanych z tą tematyką."

Dalej masz o sposobach realizacji, a potem zaglądasz pod link, gdzie stoi: "Kompendium działacza jest zbiorem tych wszystkich informacji, które mogą Ci się przydać, jeśli chcesz udzielać się na Insimilionie."

Dziwnym trafem informacje te da się streścić do: pisania newsów, tekstów i sposobów zarządzania.

Tyle zaspokojenia Twojej ciekawości. Nie zamierzam wdawać się w jakąkolwiek polemikę, wskazałem tylko na pewien dysonans (moim zdaniem - o ile mi wiadomo mam do niego prawo) i to mi wystarcza.
22-05-2011 21:26
Repek
   
Ocena:
0
Ale dysonans z czym? Bo serio nie wiem, o co chodzi.

Pozdro :)
22-05-2011 22:00
Zuhar
   
Ocena:
0
Chyba już wiem w czym problem. Ty zdaje się uważasz, że portal fanowski poświęcony fantastyce może być w dzisiejszych czasach "nowatorskim projektem wspólnoty pasjonatów gier i fantastyki, której misją jest wspieranie przedsięwzięć związanych z tą tematyką." Ja nie. Kolejna rzecz w której się nie zgadzamy. Tyle.
23-05-2011 08:42
Repek
   
Ocena:
0
A, to o to chodzi. Ja tam nic w ogóle w tej sprawie nie uważam. :) Robią ludzie w necie coś razem, to puszczamy newsa, że robią. I niech się dzieje wola Googla.

Pozdr.
23-05-2011 13:54

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.