» Wieści » Wiosenny powiew Krakonowych wieści

Wiosenny powiew Krakonowych wieści

|

Wiosenny powiew Krakonowych wieści
Czas leci do przodu a Krakon uzbraja się w coraz to nowe atrakcje! Pragniemy przedstawić Wam kilka nowych informacji.

Atrakcje rozszerzyły się o cały blok Star Wars. Będziecie mieli okazję posłuchać prelekcji w wykonaniu Legionu 501 oraz ludzi z Eagle Base z Rebel Legionu, oczywiście ubranych w stroje w konwencji SW. Z Krakonem współpracuje również Krakowski fanklub SW oraz Bastion Polskich Fanów SW.

W bloku fantastycznym na pewno spotkacie prelegentów z Krakowskiej Sieci Fantastyki, z którą nawiązano ścisłą współpracę.

Ze względu na liczbę sal, jakie zostaną udostępnione w szkole, bitewniaki... oczywiście się odbędą. Na pewno odbędą się też, specjalnie dla Was, warsztaty malowania figurek.

Słyszeliście kiedyś o Martinie Lechowiczu? Nie? To na Krakonie na pewno usłyszycie. Tak? To zapewne ucieszy Was wiadomość, że ów młody bard pojawi się na Krakonie i oczywiście dla Was zagra.

A teraz coś specjalnie i zwłaszcza (choć, rzecz jasna, nie tylko) dla fandomu mangowego:

Ostatnio organizatorzy podali, że starają się nawiązać współpracę z wydziałem Japonistyki UJ. Starania nie idą na marne, bo pokazy oraz prelekcje będą dla Was przygotowywać między innymi członkowie Koła Naukowego Japonistów UJ Kappa.

W programie pojawiają się nowe wiedzówki, konkursy oraz panele o Waszych ulubionych mangach i anime. Będziecie mieli też możliwość wypróbowania swoich sił w "evil" próbie dubbingowania - czy dacie radę?

Pojawiło się także kilka przecieków o Olimpiadzie Mechowej. Staniecie w szranki w takich dyscyplinach, jak: Rzut shurikenem, Mecho-Sumo, Strzelectwo antygrawitacyjne, Wyścig Mangotaczek, Por-mierka, Rzut Głową Mecha, Wyścigi Koni Mech-anicznych (Transhorseman). Co oznaczają niektóre nazwy? Na razie można się tylko tego domyślać.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: Krakon 2011


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.