» Wieści » Wieści z Innych Sfer

Wieści z Innych Sfer

19-09-2010 21:29 | Marcin 'DAME' Jasiunas

Wieści z Innych Sfer
Czy wiecie kim była Chitra? A z czym kojarzą się wam pomarańcze? Na festiwalu Inne Sfery wystąpi pięć zespołów teatralnych z Dolnego Śląska. W programie m.in. pantomima w wykonaniu Teatru "Imaginacje", szalone awangardowe spektakle Grupy Teatralnej "Pomarańcze w Uchu na Skarpie bez Kartki", piękna sztuka hinduskiego noblisty o dzielnej wojowniczce w wykonaniu "Amatorskiej Drużyny Aktorskiej".
Żeby wziąć udział w przedstawieniach wystarczy zakupić bilet na festiwal Inne Sfery.

Na sygnale przyjadą artyści z całej Polski. Wśród nich tacy pisarze jak: Anna Brzezińska, Jakub Ćwiek, Marek Hubberath czy Jacek Komuda. Przywiozą ze sobą literackie opatrunki, inspirujące plastry i zastrzyki dobrego pisania. Każdy uczestnik festiwalu może skorzystać z Pogotowia Artystycznego. Chcesz pisać? Potrzebujesz obiektywnej opinii o swoim wierszu, rysunku, lub zdjęciu? Zapewnimy Ci rozmowę w cztery oczy z najlepszymi.

Jak pewnie już wiecie na festiwalu Inne Sfery będzie blok naukowy. W nim specjaliści z rożnych dziedzin opowiedzą o podwalinach wszechświata, odkryciach kosmicznych i kulturze orientalnej. Po festiwalu będziecie mogli przeczytać wybrane prelekcje na stronie konwentu.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: Inne Sfery 2010


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.