» Wieści » Wieści z Innych Sfer

Wieści z Innych Sfer

13-08-2010 22:58 | Marcin 'DAME' Jasiunas

Wieści z Innych Sfer
Do Innych Sfer zostało odrobinę ponad miesiąc, a ciągle jest jeszcze wiele atrakcji do zaprezentowania. Nie tracimy więc czasu i przechodzimy do konkretów:
  • W trakcie Innych Sfer odbywać się będzie akcja "Cmentarzysko Książek", miejsce w którym będzie można wymienić się, zostawić lub po prostu wziąć jakąś książkę zupełnie za darmo; więcej szczegółów wkrótce!
  • Czy słyszeliście kiedyś o "Jeep Formach"? Jeep Form to stosunkowo świeża w Polsce forma LARPów, która będziemy prezentować na Innych Sferach. Wspomogą nas goście z krajów skandynawskich, gdzie ten rodzaj gry na stałe zadomowił się nie tylko na scenie RPGowej. Specjalnie dla was zaprezentują dwa scenariusze: Upgrade - telewizyjny show, w którym możesz zmienić partnerów i wygrać wycieczkę do egzotycznego kurortu i Previous Occupants - opowieść o miłości, morderstwie i duchach w amerykańskim motelu. Poprowadzą oni również warsztaty dla Mistrzów Gry i twórców Jeep Form.
  • Zapraszamy do zapoznania się z kompletem informacji dotyczących [url=]panelu kosmonautycznego[/url] prowadzonego przez Michała „velo” Moroza z portalu kosmonauta.net. Panel nie wyczerpuje co prawda wszystkich zagadnień związanych z kosmosem, ale obok programu Michała odbędą się prelekcje między innymi o ciemnej materii i energii w kosmosie, fizyce kwantowej czy nieskończoności oraz także o UFO.
  • Zapewne większość z Was słyszała o Laser tag (jeśli nie, naprawdę polecamy zapoznanie się z tym linikiem). Na tak niesamowitym wydarzeniu jak Inne Sfery nie może zabraknąć tak niesamowitej rzeczy jak Laser tag! Dzięki Kwaterze Głównej - wrocławskim centrum Laser Tag będziecie mogli oddać się najbardziej "Awesome" rozrywce na tej planecie!
  • Na stronie Innych Sfer pojawiła się czwarta część opowiadania "Biały Kruk" oraz Komiks.
  • Zapraszamy do odwiedzania konwentowego kanału na YouTubie.
  • Przypominamy o możliwości zgłaszania punktów programu na Inne Sfery, oraz o przedpłatach w akredytacji.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: Inne Sfery 2010


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.