» Wieści » Wieści z Innych Sfer

Wieści z Innych Sfer

28-07-2010 12:23 | Marcin 'DAME' Jasiunas

Wieści z Innych Sfer
Zostały niecałe dwa miesiące do Innych Sfer, a organizatorzy mają jeszcze sporo niespodzianek w zanadrzu. Informacje o festiwalu będą pojawiać się znacznie częściej, wiec warto trzymać rękę na pulsie. A teraz kilka konkretów od organizatorów:
  • Na stronie pojawił się nowy dział "Gadżety" z którego będzie można ściągnąć różne multimedialne pliki związane z Innymi Sferami, jak i obejrzeć projekty Koszulek ISów. Na pierwszy ogień dajemy wam dzwonek na komórkę związany z Innymi Sferami: Niech wasz telefon zakracze!
  • Pojawił się opis dwóch kolejnych bloków na Innych Sferach: Blok Teatralny oraz Koncert, Pokazy, Wystawy.
  • Wspominając o Bloku Teatralnym, informujemy, że pojawił się opis jednego z przedstawień, które będzie wystawiane na Innych Sferach. Spektakl pt: Chitra na podstawie dramatu indyjskiego noblisty Rabindranatha Tagora.
  • Czy chcielibyście usłyszeć śpiew Arnolda Szwarzennegera? My też nie. Dlatego w naszym barbarzyńskim musicalu wystąpią inni aktorzy. W takt pięknej muzyki Conan zatańczy dla spragnionej emocji widowni od dnia swoich narodzin na polu bitwy po tron Aquilloni. Nie myślcie, że to żart! Zapraszamy na jedyny w swoim rodzaju Conan the Barbarian: Musical.
  • Zapraszamy do czytania Inno Sferowej Gazetki. W tym wydaniu - krzyżówka z nagrodami! Do wygrania 50% zniżka akredytacyjna na konwent.
  • Warto zaglądać również na specjalne forum Innych Sfer, gdzie m.in. można umówić się na wspólny wyjazd lub tez po prostu zadać nam jakieś pytania związane z festiwalem.
Chcesz być na bieżąco? Strona IS, Facebook, Twitter, BLIP, Śledzik, Flaker.pl
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: Inne Sfery 2010


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.