Outpost 2
» Wieści » Warsztaty z Ćwiekiem na III CHDF

Warsztaty z Ćwiekiem na III CHDF

19-08-2011 14:40 | Michał 'Drejfus' Zięba

Warsztaty z Ćwiekiem na III CHDF
Organizatorzy Chrzanowskich Dni Fantastyki informują, że profesjonalne warsztaty pisarskie z Jakubem Ćwiekiem potrwają trzy dni. W programie imprezy pojawiły się też nowe atrakcje dla miłośników horroru. Informacja organizatorów: Przez trzy dni warsztatów pisarskich spędzicie łącznie ok. 10 godzin na doskonaleniu swoich umiejętności. W czasie wolnym od warsztatów zapraszamy na Blok Literacki zorganizowany z myślą o naszych literatach. Kolejne punkty programu w Bloku Horror i Groza:
  • Chory, chorszy, trup – czyli motyw choroby w literaturze grozy (Kazimierz Kyrcz Jr, Dawid Kain)
  • Czy rzeczywistość jest straszniejsza od horroru? - Panel dyskusyjny z udziałem Dawida Kaina, Kazimierza Kyrcza Jr, Łukasza Radeckiego i Jarosława Urbaniuka. Prowadzący: Michał Stonawski i Franciszek Zgliński (Qfant)
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Chrzanowskie Dni Fantastyki
Tagi: Jakub Ćwiek | Chrzanowskie Dni Fantastyki 2011


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

~Pat

Użytkownik niezarejestrowany
    Aha
Ocena:
0
Zastanawiam się, czy pan J. Ćwiek sam umie na tyle dużo, by uczyć innych ludzi. Nie mówię, że źle pisze, czy coś, bo sama chętnie sięgam po jego książki. Najbardziej lubię cykl o Kłamcy. Nie każdy pisarz musi być od razu dobrym nauczycielem.
19-08-2011 19:54
~Marko

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Uczestniczyłem w warsztatach Ćwieka i jest świetny. Wie cholernie dużo, bo oprócz tego, że sam pisze, jest też z wykształcenia kulturoznawcą, krytykiem filmowym i literackim. Więc pokazuje każdy problem z każdej strony. No i ma świetny kontakt z publiką a do tego jest bardzo wymagający.
20-08-2011 00:11

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.