» Warszawski Festiwal Kultury Japońskiej "Animatsuri" 2017

Warszawski Festiwal Kultury Japońskiej "Animatsuri" 2017

Dodał: Wiktor 'Anzelm' Wieczorek

Warszawski Festiwal Kultury Japońskiej
-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Konwent: Warszawski Festiwal Kultury Japońskiej "Animatsuri" 2017
Od: 21 lipca 2017
Do: 23 lipca 2017
Godzina rozpoczęcia: 17:00
Godzina zakończenia: 14:00
Miasto: Warszawa
Miejsce: Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe
Adres: ul. Bobrowiecka 9
Strona WWW: festiwal.animatsuri.pl/
Cena: 10-70 zł
Noclegi: na sali gimnastycznej
Typ konwentu: mangowy

Warszawski Festiwal Kultury Japońskiej Animatsuri 2017 to już dziewiąta edycja cyklicznej imprezy promującej japońską kulturę i popkulturę, której organizatorem jest Stowarzyszenie Animatsuri. Animatsuri jest imprezą flagową naszej organizacji i odbywa się ona już od 2008 roku, przyciągając co edycję coraz większą ilość entuzjastów Japonii i dzieł jej kultury.

W trakcie Animatsuri będziecie mogli wziąć udział w najróżniejszych atrakcjach, takich jak panele tematyczne i prelekcje, konkursy wiedzowe i turnieje sprawnościowe, pokazy sztuk walki i warsztaty, a także koncerty, konkurs strojów, cosplay, i pokaz sztucznych ogni. Obecne będą również najnowsze konsole do gier, na których będzie można pograć w wiele ciekawych gier (bijatyki, VR i inne), gry muzyczne (Rock Band i UltraStar) oraz gry planszowe. Atrakcje trwać będą nieprzerwanie od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia i nie sposób będzie odwiedzić wszystkie z nich. Ponadto będzie można spróbować najróżniejszych japońskich (i nie tylko) potraw, a także poznać znanych gości. Animatsuri gwarantuje niezapomniane wrażenia.

Źródło: Opis organizatora

Tagi: Warszawa | Animatsuri 2017 | Animatsuri | Warszawski Festiwal Kultury Japońskiej "Animatsuri" | Warszawski Festiwal Kultury Japońskiej "Animatsuri" 2017

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.