» Toporiada XII

Toporiada XII

Dodał: Walentynka

-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Konwent: Toporiada
Od: 9 sierpnia 2018
Do: 11 sierpnia 2018
Godzina rozpoczęcia: 16:00
Godzina zakończenia: 22:00
Miasto: Miedzna Murowana
Miejsce: Stanica Harcerska
Strona WWW: www.facebook.com/events/15771614504...
Cena: 50 zł
Noclegi: w pokojach, na polach namiotowym
Typ konwentu: LARP-owy

Toporiada jest wydarzeniem tworzonym przez Stowarzyszenie Topory od ponad 13 lat. Pierwsza edycja konwentu odbyła się w 2005 roku w miejscowości Kaleń (koło Rawy Mazowieckiej) i zgromadziła ok. 40 miłośników Gier Fabularnych. Przez kolejne lata impreza ta rozwijała się prężnie, przyciągając kolejnych fanatyków RPG. Tematyka fantastyczna oraz przeróżne systemy erpegowe nie są obce temu wydarzeniu. Warto także dodać, iż Toporiada jest konwentem półotwartym, plenerowym odbywającym się na świeżym powietrzu.

Przez dotychczasowe jedenaście edycji rozegrały się godziny sesji RPG,  setki konkursów oraz ogromna liczba prelekcji. XII edycja Toporiady odbywać się będzie w dniach 9–11 sierpnia 2018 roku w Stanicy Harcerskiej w Miedznej Murowanej (powiat opoczyński). Nie zabraknie tutaj przeróżnych sesji, gdyż Toporiada to konwent poświęcony RPG-om.

Ciekawym fragmentem imprezy jest Wielki Konkurs Obozowy pozwalający uczestnikom konkursu wcielić się w przeróżne postacie z fantastycznego świata. Elfy, orki i czarodzieje to nieodzowny element wystroju Toporiady.  Jednym z głównych elementów Toporiady jest konkurs Złote Topory, którego celem jest wyłonienie najlepszego Gracza oraz Mistrza Gry. Co roku komisja konkursu składa się z doświadczonych graczy i mistrzów gry, których zadaniem jest wręczenie Złotego Topora.

Źródło: Opis organizatora

Tagi: Toporiada | Toporiada 2018 | XII Toporiada | Stowarzyszenie Topory


Czytaj również

Toporiada #13
Tu być trzeźwym nie wypada
- recenzja
Toporiada 2011
Konwent inny niż wszystkie
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.