» Wieści » The Third Side

The Third Side

|

The Third Side

The Third Side to larp inspirowany grą  "This War of Mine". Uczestnicy wcielają się w rolę grupy cywili szukających schronienia w opuszczonym mieście, w świecie dręczonym przez wojnę. Chcemy przedstawić post-apokaliptyczną wizję niedalekiej przyszłości, której scenariusz narysowały tragedie rzeczywistych wydarzeń z historii świata.

The Third Side ma symulować życie ludności cywilnej na terenach toczącego się konfliktu zbrojnego. W największym stopniu gra nastawiona jest na głęboką immersję oraz zbudowanie pewnej historii, w mniejszym ale równie dla nas istotnym - gracze będą starać się przeżyć w zrujnowanym mieście.

Świat gry pełen jest zagrożeń zewnętrznych. Społeczność graczy to nie jedyni mieszkańcy miasta - stolicy Karpatii. Oprócz pozostałych cywili, na terenie stale przebywają oddziały zbrojne, które w różny sposób mogą traktować graczy.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Oczywiste wyzwanie stanowić będą kwestie fizycznego przeżycia. Gracze będą poszukiwać jedzenia, opału i suchych schronień. Niejednokrotnie zmuszeni będą do ucieczki lub ukrywania się. To zdecydowanie wymagająca gra.

Wcielicie się w zwykłych ludzi - studentów ze zrównanego z ziemią uniwersytetu, księgowe, których firmy upadły z dnia na dzień, samotnych ojców albo osierocone dzieci. Prostych, codziennych mieszkańców ładnego miasta, którzy nagle stanęli w obliczu wojny. Waszym zadaniem będzie przeżyć, aby kiedyś, po wojnie, rozpocząć nowe życie w nowym kraju. Jednocześnie będziecie snuć historię swojego życia podczas tej przez boga wyklętej wojny w tym zapomnianym mieście. Żeby to osiągnąć możecie kraść, mordować, zawiązywać sojusze, zbierać zasoby lub handlować czym popadnie albo po prostu żebrać i prosić - wszystkie te opcje są dostępne.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Strona larpa The Third Side
Tagi: LARP | argos | This War Of Mine | RPG


Czytaj również

Komentarze


Z Enterprise
   
Ocena:
0
O, powtórka ze słynnego eksperymentu z Berkeley ;)
06-05-2016 16:57
TO~
   
Ocena:
0

Czekam na Sosnowiec LARP

06-05-2016 17:17
Z Enterprise
   
Ocena:
0
Ja myślę, że Bytów ma lepszy potencjał. Zwłaszcza w świecie mroku.
06-05-2016 17:54
TO~
   
Ocena:
0

Jeśli świat mroku to jedynie Manieczki wchodzą w grę.

06-05-2016 18:05
Z Enterprise
   
Ocena:
0
Ale z czochraniem się. Wtedy tak.
06-05-2016 18:54

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.