» SPOT 2011

SPOT 2011

Dodał: Uhanimar

SPOT 2011
8.5
8
Ocena użytkowników
Średnia z 2 głosów
-
Twoja ocena
Na konwent jadą: Mario_ZT
Konwent: SPOT
Od: 30 kwietnia 2011
Do: 2 maja 2011
Miasto: Przywidz
Strona WWW: www.spot.larp-zt.pl
Cena: 30zł-50zł
Noclegi: pole namiotowe, domki i sleep-roomy
Typ konwentu: LARP-owy

SPOT, czyli Pomorskie SPOTkanie z LARPami to nietypowy konwent, który odbędzie się po raz drugi, w dniach 30.04-02.05.2011 roku w Przywidzu (woj. Pomorskie) w ośrodku „Zacisze”. Ośrodek ten położony jest tuż nad Jeziorem Przywidzkim (na środku, którego znajduje się tajemnicza wyspa), pośród malowniczych lasów. Organizatorem jest Klub Fantastyki Zardzewiały Topór z siedzibą w Gdańsku, który ma wieloletnie doświadczenie w organizowaniu podobnych konwentów.

SPOT to przede wszystkim LARPy w różnych światach, klimatach, konwencjach m.in.: Neuroshima, Monastyr, Arkana, Wampir Requiem, Star Wars, Zew Cthulhu, Zardzewiały Gazowiec oraz Zardzewiały Topór - każdy znajdzie coś dla siebie. Przewidziane są też inne atrakcje takie jak: JEEPformy, gry terenowe, warsztaty, prelekcje, konkursy z nagrodami. Ponownie odbędą się rozgrywski SNOT-BALLa - tym razem na zwycięską drużynę czekają NAGRODY.

Poza cennymi uczestnikami (których nigdy za wiele) - organizatorzy szukają osób, które chciałyby przygotować i poprowadzić swoje LARPy oraz inne punkty programu. Za przygotowanie i poprowadzenie własnego punktu programu poza satysfakcją otrzymuje się prawo do zniżki akredytacyjnej.


Czas, miejsce, zakwaterowanie, dojazd - czyli informacje praktyczne

SPOT startuje o 11:00 30. kwietnia i kończy się 2. maja o 17:00.
Miejsce: Ośrodek „Zacisze” w Przywidzu (woj. Pomorskie) oraz szkoła w jego pobliżu. Przywidz to małe turystyczne miasteczko, ok. 40 km od Gdańska, więc nie będzie problemów z dojazdem na konwentem oraz z zaopatrzeniem w czasie konwentu.

Zakwaterowanie: pole namiotowe, klimatyczne domki i sleep-roomy. Organizatorzy zapewniają swobodny dostęp do wody, prysznica, prądu i WC. Konwentowicze mają też do dyspozycji własne kąpielisko (jeżeli ktoś się odważy). W tym roku organizowany będzie również konkurs wytrzymałościowych kąpieli spotowych, tym razem z nagrodą!


Co zabrać ze sobą?

* buty i ubranie do biegania po lesie
* strój w konwencji odgrywanych postaci, broń otulinowa, ASG (jeśli ktoś ma)
* jedzenie, sztućce, naczynia
* namiot, śpiwór, karimata, ciepłe ubrania do spania
* pozostały ekwipunek, który uznacie za potrzebny do przeżycia w lesie paru dni i nocy
Tagi: SPOT | SPOT 2011


Czytaj również

SPOT 2012
- recenzja
SPOT 2011
SPOTkanie na krańcu świata.
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.