» Wieści » Pyrkon dla początkujących

Pyrkon dla początkujących

28-02-2012 09:11 | Maqu

Pyrkon dla początkujących
Nie wiesz, czym różni się elf od ogra? Myślisz, że kości do gry mają tylko sześć ścian? Nie odróżniasz Star Wars od Star Treka? RPG kojarzy Ci się z bronią ciężką lub grami komputerowymi? Przed Tobą długa droga...ale dzięki pyrkonowym panelom szybko się odnajdziesz!

W bloku dla początkujących każdy panel podzielony jest na cztery piętnastominutowe części. W tym czasie prelegenci postarają się przekazać jak najwięcej informacji na dany temat w przystępnej i klarownej formie. Zróżnicowanie tematyczne pozwoli uczestnikom zapoznać się z różnymi gałęziami fantastyki, a co za tym idzie – wybrać tą, która wydaje się być najbardziej interesująca. Miejsce dla siebie znajdą również Ci, którzy chcieliby spróbować czegoś nowego, a nie wiedzą, gdzie zacząć.

Organizatorzy gwarantują mnogość zagadnień, każdy znajdzie coś dla siebie, od miłośnika klasycznego fantasy, fana powieści Juliusza Verne'a po zapalonego gracza gier komputerowych z serii Neverwinter Nights.

Pyrkon z otwartymi ramionami wita wszystkich początkujących. To nie miejsce tylko dla starych wyjadaczy i konwentowych weteranów.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Strona konwentu
Tagi: Pyrkon 2012 | Poznań


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Eva
   
Ocena:
+2
Ej, jaki fajny pomysł! :)
28-02-2012 13:25

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.