» Wieści » Pyrkon 2010 - zdjęcia i wideorelacja

Pyrkon 2010 - zdjęcia i wideorelacja

|

Pyrkon 2010 - zdjęcia i wideorelacja
Prezentujemy Wam dziś zdjęcia autorstwa Aleksandry 'Jade Elenne' Wierzchowskiej oraz niepowtarzalną wideorelację z zeszłotygodniowego konwentu Pyrkon 2010. W roli prowadzących - Jarosław 'beacon' Kopeć oraz Piotr 'Rebound' Brewczyński.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Polter TV | Pyrkon 2010 | wideorelacja


Czytaj również

Komentarze


beacon
   
Ocena:
0
@Siman

Aleś się uczepił tego słownika. Już zrozumiałem, możesz nie pisać tego dziesiąty raz ;P

@Adahl

Jak Ci tam nie śmierdziało to idź do laryngologa ;P

@repek

Fajnie, że chociaż Ty zrozumiałeś ;)
06-04-2010 16:08
Adahl
   
Ocena:
0
beacon a może to ty powinieneś? Siedzieliśmy tam kilka ładnych godzin, podobnie jak inne grupy. W sobotę sala była również całkiem sprawnie wietrzona. Może to jednak nie wina sali tylko w coś wlazłeś po drodze? ;)

Tak czy siak i tak jest to bardzo stwierdzenie na siłę i miało jedynie na celu zrobienie "cool" z własnej osoby. :)
06-04-2010 16:38
Repek
   
Ocena:
+2
@Adahl
Zawsze możesz sam zrobić w przyszłości alternatywną. Będzie trwać 10 minut i normalny człowiek wyłączy ją po 2 minutach, bo będzie nudna.

Chłopaki zrobili jajcarską relację, która jest fajnym +1 dla Pyrkonu [i to nawet jeśli momentami się z niego nabija - IMO śmierdziało w podziemiu, ale w bufecie i to jakąś rybą, od razu mi się jeść odechciało].

Lansowanie jest wtedy głupie/puste, gdy polega tylko i wyłącznie na lansowaniu siebie, bez dawania niczego innym [tutaj: widzom]. To nie ten przypadek. Może i ten materiał nie jest pełnoprawną RELACJĄ z imprezy, ale jest bardzo zabawnym materiałem, w którym widać sporą robotę autorów i pomysł, by dostarczyć nam rozrywki. W efekcie dostajemy coś fajnego i dowcipnego, a nie kolejną nudną gadaninę głów łapanych na korytarzach.

Ale zamiast pośmiać się razem, lepiej czepiać się, czy to jest tró relacja czy lansik.polter.pl.

Pozdrówka

PS. Jak dla mnie to wszystkie przyszłe relacje Polter.TV z KONWENTÓW mogłyby tak wyglądać. [Osobno na pewno byłoby fajnie przeczytać reckę, ale to zupełnie inna sprawa].
06-04-2010 17:02
Magdalena Kącka
   
Ocena:
+2
Omgad, na wszystkich konwentach śmierdzi - pizzą, pierdami i śpiącymi ludźmi.
Oczywiście ,,waliło jak w świniarni" jest obrazową przesadą, ale brzmi lepiej niż ,,w skali od jeden do 10 śmierdziało na 7".
Dla mnie relacja sponio:P
06-04-2010 17:12
Adahl
   
Ocena:
0
repek: Przepraszam a gdzie się czepiam? Napisałem w pierwszym komentarzu, że sama relacja spoko. Ale oczywiście nie można powiedzieć na nią złego słowa bo od razu jest to czepialstwo. Spoko zrozumiałem, następnym razem zapamiętam.

Moje negatywne opinie odnosiły się wyłącznie do pewnych nagięć które miały tu miejsce. Bo chyba nie powiesz, że nazwanie kogoś "harfiarka.pl" jest pozytywne.

A co do lansowania to się zgadzam, z tego też powodu uważam właśnie, że tutaj zostało to nieco zatracone. Było więcej lansowania niż samej relacji. I wyłącznie o to chodzi.

Nie mam nic do robienia relacji z jajem, ale jednak powinna ona nieco informacji przekazać. Tutaj dowiedzieliśmy się jedynie, że było piwko, śmierdziało i ogólnie, że nie było nic ciekawego na prelekcjach. W twoim odczuciu to +1 dla konwentu? Nie sądzę ;)
06-04-2010 17:22
Repek
   
Ocena:
0
@Adahl
Tak, myślę, że konwent, który prowokuje do robienia takiego materiału, dostaje +1. Bo trudno przypomnieć mi sobie więcej niż 2-3 kony, po których powstało coś podobnego. Widocznie na Pyrkonie warto być i zrobić o nim jajcarski materiał.


Bo chyba nie powiesz, że nazwanie kogoś "harfiarka.pl" jest pozytywne.

Nie wydaje mi się również negatywne. Kwestia dystansu do siebie i poczucia humoru. Jakby ktoś mi podpisał zdjęcie lub prelkę polterowiec.pl, erpegowiec.pl zabawny-ludzik.pl, 100kilo+.pl albo mądrala.pl, też bym się nie obraził.

EDIT: Przepraszam a gdzie się czepiam?
Racja, czepiał się bodajże Siman. Sorki, poszło hurtem.

Pozdrówka
06-04-2010 17:30
rincewind bpm
   
Ocena:
0
[Osobno na pewno byłoby fajnie przeczytać reckę, ale to zupełnie inna sprawa].

I oczywiście, taka też się pojawi.
06-04-2010 18:05
Siman
   
Ocena:
+1
@Beacon
"Aleś się uczepił tego słownika. Już zrozumiałem, możesz nie pisać tego dziesiąty raz ;P"

Skoro uważasz, że tu chodzi wyłącznie o słownik, to chyba powinienem pisać dalej. :P

@Repek
"Ale zamiast pośmiać się razem, lepiej czepiać się, czy to jest tró relacja czy lansik.polter.pl."

Śmiałem się! Przysięgam! :P Ba, uważam, że to jest dobrze nakręcony, pozytywnie jajcarski filmik. Tyle że nie widzę tego +1 dla Pyrkonu. Bo i w którym miejscu? Ja, osoba, która nie uczestniczyła w imprezie, odebrałem to tak: konwent jak wszystkie, były jakieś punkty programu i śmierdziało w planszówkarni, who cares, chodźmy na piwo.

Poza tym nadal zastanawia mnie, czy nie da się zrobić fajnej wideorelacji, która nie jest ani hermetycznym zestawem gagów, ani przynudzaniem gadających głów?
06-04-2010 18:52
Scobin
    @Siman
Ocena:
0
Da się, przykład masz wyżej. :)

Masz trochę racji w kwestii "relacji" (joł!), natomiast po namyśle nie wiem, czy znajdzie się słowo, które lepiej oddaje charakter tego filmiku.
06-04-2010 19:34
beacon
   
Ocena:
0
Trochę chcieliśmy się zdystansować wobec tego konwentu. Rzeczy dorzecznych jest wg mnie w tym filmie całkiem sporo. Ale co kto lubi. Podobnie jak Scobin, lepszej nazwy znaleźć mi się nie udaje.
06-04-2010 20:09
Repek
   
Ocena:
0
@Siman
Bo i w którym miejscu?

Wskaż mi trzy konwenty, na których temat powstały filmiki tego typu. Ja w pamięci mam dwa.

Dla mnie to wystarczający powód - Pyrkon był konem wartym wyprawy, wartym zrobienia śmiesznego filmu żartującego sobie z różnych rzeczy, które się na nim działy.

Pozdrawiam
06-04-2010 20:22
Siman
    @Repek
Ocena:
+2
"Wskaż mi trzy konwenty, na których temat powstały filmiki tego typu. Ja w pamięci mam dwa.

Dla mnie to wystarczający powód - Pyrkon był konem wartym wyprawy, wartym zrobienia śmiesznego filmu żartującego sobie z różnych rzeczy, które się na nim działy."


Dobra, niech ci będzie. :P Ale to argument, który zadziała tylko raz - przy następnej wideorelacji (a wbrew temu, co niektórzy mogą sądzić, mam nadzieję, że taka się pojawi) będziesz musiał wymyślić coś innego. ;)
07-04-2010 13:09
Repek
   
Ocena:
0
@Siman
Umówmy się tak:
1. Albo ja będę wymyślał coś innego [mam bujną wyobraźnię :P];
2. albo Ty stwierdzisz, że nazw gatunkowych można czasem używać z przymrużeniem oka i idąc na "Straszny film" nie być po seansie zawiedzionym, że to nie horror. :D

Pozdro
07-04-2010 13:50
Khaki
   
Ocena:
0
Jakoś ta relacja nie przypadła mi do gustu. A szkoda. Chłopaki mają potencjał.

Jeśli chcecie obejrzeć sobie prelekcję to zapraszam tutaj: http://khakiplaygame.blogspot.com/ 2010/04/sesja-ze-az-strach-prelekcja-pyrkon.html
18-04-2010 01:33

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.