» Wieści » Program 28. MFKiG

Program 28. MFKiG

02-09-2017 14:33 | Wiktor 'Anzelm' Wieczorek

Program 28. MFKiG

Organizatorzy 28. Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi zaprezentowali program atrakcji. Można zapoznać się już z rozpiską prelekcji, spotkań autorskich, warsztatów i sesji autografów, a także z regulaminem Strefy Autografów.

Dzień Komiksu Historycznego

Pierwszy dzień festiwalu ogłoszono Dniem Komiksu Historycznego, w związku z tym wszystkie punkty programu na Stadionie Miejskim będą dotyczyły właśnie komiksów historycznych. Odbędą się spotkania z polskimi artystami tworzącymi w tym gatunku oraz badaczem dziejów polskiego komiksu – Adamem Ruskiem, a w strefie planszówek będzie można wziąć udział w warsztatach z grami historycznymi.

Nagroda dla Najlepszego Polskiego Albumu 2017

25 sierpnia organizatorzy ogłosili nominacje do Nagrody dla Najlepszego Polskiego Albumu 2017. Zwycięzcę poznamy 16 września na gali festiwalowej w EC1 Łódź. W składzie jury wybierającego laureata znaleźli się: Dominika Węcławek, Sebastian Frąckiewicz, Jarek Obważanek, Karol Konwerski, Marcin Kamiński i Piotr Kasiński.

Nominowane albumy:

Konkurs Cosplay

Do 14 września można też zapisywać się do udziału w konkursie cosplayowym – organizatorzy przygotowali nagrody o łącznej wartości 5,5 tys. zł. W jury konkursu zasiądą Kairi in Cosplayland oraz Lola's Cosplay Hell. Stroje można przygotowywać w dwóch kategoriach: Standard i DC Comics.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: 28. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier
Tagi: Dzień Komiksu Historycznego | Nagroda dla Najlepszego Polskiego Albumu 2017 | Łódź | 28. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier | Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.