Pamięć zwana imperium
» Wieści » Polter na Falkonie

Polter na Falkonie

09-11-2011 01:18 | Aleksandra 'Jade Elenne' Wierzchowska

Polter na Falkonie
Falkon już jutro! W programie lubelskiego konwentu nie zabraknie atrakcji przygotowanych przez redaktorów i współpracowników serwisu Poltergeist. Serdecznie zapraszamy!
  • Piątek, 14:00, RPG 1 (s. 102)
Joanna 'Ysabell' Filipczak-Zaród i Marcin Zaród Ostrzeżenie Mirandy: kryminał na sesji Jeśli zastanawiasz się, czy da się na sesji stworzyć kryminał na wzór Agathy Christie albo Raymonda Chandlera, powiemy Ci, że nie. Ale skoro nadal się upierasz, poradzimy Ci też, co możesz zrobić, żeby być możliwie blisko. Skupimy się natomiast na kryminałach proceduralnych i sesjach w klimatach policyjnych. Zdradzimy też źródła inspiracji — filmowe, książkowe i popularnonaukowe. A Ezi i tak będzie mówił o "The Wire"
  • Piątek, 19:00, RPG 1 (s. 102)
Joanna 'Ysabell' Filipczak-Zaród i Marcin Zaród W służbie Erosa - seks w RPG Cenny element fabuły, zbędny ozdobnik czy przydatne narzędzie? Jak pokazać seks w różnych konwencjach i w różnych okresach historycznych? Ile można powiedzieć a ile trzeba zostawić w sferze domysłów? Patenty na postaci, fabuły i zahaczki, czyli wszystko co chcielibyście wiedzieć o seksie, ale boicie się zapytać.
  • Sobota, 14:00, Aula I (s. 18)
Paweł Barszcz, Paweł Czyżak, Jarek Beksa, Magdalena i Maciej Reputakowscy 1812: Serce Zimy - prezentacja pierwszego interaktywnego audiobooka Serce Zimy to nowatorska audiogra, która opiera się niemal wyłącznie na dźwiękach. Grafika została zredukowana do minimum tak, aby gracz mógł skoncentrować się na opowieści. Akcja rozgrywa się w czasie inwazji wojsk Napoleona na Rosję. Historia ma wiele wątków, a decyzje, które podejmuje gracz, mają wpływ na losy bohaterów i bieg wydarzeń. Scenariusz jest dziełem duetu: Magdaleny i Macieja Reputakowskich. Postaciom swoich głosów użyczyło 36 aktorów, w tym Piotr Fronczewski (lektor), Jacek Kopczyński oraz Jarosław Boberek. Poza programem:
  • Jarosław 'beacon' Kopeć
PMM - sesja konkursowa
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Falkon 2011


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

earl
   
Ocena:
0
Na 2 ostatnie się wybieram.
11-11-2011 12:10

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.