» Wieści » Pod Skrzydłami Wyobraźni

Pod Skrzydłami Wyobraźni

31-08-2010 12:06 | 11186

Pod Skrzydłami Wyobraźni
Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo przygotowuje program promujący fantastykę wśród społeczności międzynarodowej. Pomaga jej w tym lubelski Studencki Klub Miłośników Fantastyki "Grimuar".

"Under the wings of imagination" to projekt skierowany do osób zainteresowanych stworzeniem globalnej platformy komunikacji pomiędzy fantastami z wielu krajów. W pierwszej, zimowej edycji programu wzięła udział młodzież z Polski, Bułgarii, Włoch i Turcji.

W edycji letniej udział biorą fantaści z Węgier, Litwy, Łotwy i Bułgarii. W ramach projektu powstaje portal internetowy pozwalający na komunikację pomiędzy wszystkimi uczestnikami programu, a po jego zakończeniu wydana zostanie książka o fantastyce w różnych krajach europejskich.

Kulminacyjnym punktem "Skrzydeł Wyobraźni", finansowanych z programu unijnego "Młodzież w działaniu", będzie spotkanie partnerów projektu w Ośrodku Edukacji Społecznej w Motyczu Leśnym, które odbędzie się w dniach 1-13 września. W trakcie spotkania, oprócz warsztatów (np. warsztaty literackie, filmowe, kuglarskie, warsztaty robienia biżuterii i handoutów, etc.), odbędzie się kilka LARPów, Flash Mobów, pokazów, a także gra miejska.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Imaginary Realms
Tagi: Pod Skrzydłami Wyobraźni

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.