» Wieści » Paweł 'Skała' Jurgiel Mistrzem Mistrzów

Paweł 'Skała' Jurgiel Mistrzem Mistrzów

|

Paweł 'Skała' Jurgiel Mistrzem Mistrzów
Jak informuje nasz wysłannik, Jarosław 'beacon' Kopeć, na konwencie Polcon 2007 zakończyły się sesje w ramach konkursu o Puchar Mistrza Mistrzów.

W tym roku zwyciężył... Paweł 'Skała' Jurgiel, który w finale pokonał Wojtka Rzadka, biorąc tym samym rewanż za porażkę z roku 2004. Triumfatorowi gratulujemy!
Źródło: Informacja własna

Komentarze


Gerard Heime
   
Ocena:
0
Według tego, co Ailen powiedziała w swym przemówieniu na zakończeniu Polconu, PMM 2008 będzie prawdopodobnie na Pyrkonie.

Jeszcze raz gratuluję - nie tylko Skale, jako zwycięzcy, ale też wszystkim pozostałym uczestnikom, w szczególności Wojtkowi Rzadkowi, który walczył dzielnie i przegrał li tylko jednym głosem. Obu finalistom należą się brawa ze względu na to, że byli w stanie poptowadzić swe sesje mimo ogromnego zmęczenia i presji.

Chcę pogratulować również wszystkim półfinalistom, którzy zaprezentowali doskonały poziom - jeśli ktoś dostaje się do półfinału, może w swej głowie odnotować prywatne (lecz nadal wielkie) zwycięstwo.

Na uznanie zasłużyły też osoby, które uznałem za swoje "czarne konie" tego Pucharu - Kastor Krieg i Karczmarz, których sesje oglądałem z prawdziwą przyjemnością, i najzupełniej szczerze zmartwiłem się, gdy nie trafili do półfinału.

Last but not least, słowa uznania należą się dla wszystkich Mistrzów Gry, którzy mieli dość sił i zapału by wziąć udział w Pucharze, nie zjadła ich trema i zdobyli cenne doświadczenia, które być może pozwolą im zdobyć Puchar w przyszłości.

Dziękuję również Ailen i wszystkim sędziom, którzy podjęli się tego trudnego i wyczerpującego zadania, oraz znajomym, którzy w trakcie całego Polconu wspierali nas i nie pozwalali umrzeć ze zmęcznia :)

Cieszę się, że mogłem reprezentować Poltera na PMMie, i pomimo niesamowitego zmęczenia wiem, że będę chciał sędziować za rok.... o ile sam nie wystartuję ;-)
02-09-2007 15:45
Prozac
   
Ocena:
0
Gloria & Skała! Kongratulejszyns!
02-09-2007 17:06
~Skała

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Dziękuję wszystkim za gratulacje!

Żółw: to zdecydowanie jest poważna rywalizacja - popatrzyłbyś na nerwy przed kolejnymi ogłoszeniami wyników ;) A poprowadzenie tych trzech sesji było naprawdę ciężkim i wyczerpującym zadaniem. Prowadzenie jest zabawą, ale konkurs to szansa, żeby się sprawdzić. I tak, głównie dla siebie :)

Pozdrawiam
Skała
02-09-2007 18:55
~Skała

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
I jeszcze wielkie dzięki dla redakcji za wybór zdjęcia :P
02-09-2007 18:56
kaduceusz
   
Ocena:
0
I ja także gratuluję najtwardszemu z peememowych Mistrzów :-)

Chwała Skała :-)
02-09-2007 21:33
hesperus
    Wielkie gratulacje...
Ocena:
0
... dla Skalniaka :)))
03-09-2007 00:00
Żucho
   
Ocena:
0
Choć moim osobistym faworytem od początku był Wojtek, pozostali sędziowie zdecydowali inaczej :) gratulacje przede wszystkim dla Skały, ale i wszystkich uczestników i sędziów.

AFAIR Paweł zwyciężył dwoma głosami, jednego zabrakło do remisu, czy nie?

Nastęny PMM wisoną na Pyrkonie. Daleko, ale być może też będę...
03-09-2007 12:19
Karczmarz
   
Ocena:
0
Gratki :)
03-09-2007 14:27
Siman
   
Ocena:
0
Skała drąży wodę. ;) Ode mnie też gratulacje. I dzięki za finałową sesję, całkiem udaną, mimo iż była to druga po małej przerwie po półfinałach i praktycznie nieprzespanej nocy (półfinaliści robili rankingi długości snu, z tego co słyszałem ;)).

Zgadzam się z Gerardem w kwestii czarnych koni, choć ja dorzuciłbym jeszcze Czerę - wszyscy trzej MG, jeśli tylko podszlifują swoje umiejętności przez ten rok i, oczywiście, ponownie wystartują w PMM-ie na Pyrkonie, mają szansę zajść bardzo wysoko.

A ja sam też na najbliższym PMM-ie zamierzam się pojawić choć nie wiem czy znów jako juror, czy tym razem uczestnik. :)
03-09-2007 15:06
~Wekt z roboty

Użytkownik niezarejestrowany
    na PMM
Ocena:
0
poczekam sobie 2 lata. chciałem startować w najbliższej edycji, ale cóż skoro na pyrkonie to niestety będę wtedy w Szkocji :(/:)
03-09-2007 16:52
~Wojtek Rzadek

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Hej Skała! Jeszcze raz wielkie gratulacje!!!

A co dotego, że ciągle Ci sami startują, choć już wygrali wcześniej. Coż, może i coś tam wygrali, ale wciąż jest jedna rzecz do zdobycia - przechodni Puchar Mistrza Mistrzów. A to gratka nie lada.
Zresztą, są osoby, którym sprawia przyjemność sprawdzanie się w takich konkursach, bo jest to naprawdę maksymalna frajda - poczuć adrenaline przed wynikami, pogadać z fumflami o sesjach, dowiedziec się o fajnych pomysłach i trickach innych MG (Duce - garaletka rządzi!), a przede wszystkim usłyszeć konstruktywną krytykę sędziów, którzy siedzą z boku, więc mogą idealnie uchwycić wszytskie niuanse sesji - zarówno potknięcia jak i te dobre strony. MOżna sie więc sporo nauczyć. :)
I dokładnie tak, jak powiedział Skała, można też przy okazji sprawdzić siebie. Lecz przede wszytskim - ma sie mozliwość i motywację, by poprowadzić sesję konwentowiczom i zapewnić im parę godzin całkiem (chyba) dobrej zabawy... :)

Pozdrawiam,
Wojtek

PS: A zdjęcie, istotnie, bardzo sprytnie wybrane. Aż łezka w oku staje...;>
04-09-2007 01:38
Repek
    @Wojtek...
Ocena:
0
...galeria CQ to niewyczerpana skarbnica. :)

Pozdrówka
04-09-2007 01:55
Ailén
    PMM
Ocena:
0
...jakbym o czyms zapomniala - dajcie znac...

@ Keliah: fejm i wieczna slawa (o tlumach piszczących malolat nie wspominając) to jedna strona PMMa, druga jest taka, ze zwyciezca konkursu zazwyczaj dostaje cos od Orgów konwentu. I tak: Kaduceusz dostal pudelka, a Skala kopertę ;)

@ Wiktor Wert: na Pyrkonie w Poznaniu (na 98 proc), jakos po Wielkiej Nocy.

@ Żólw: po konkursie, przy pifku w px Wojtek mówil o przyjemnosci ciąglego sprawdzania sie. Moze to dlatego widzimy w eliminacjach te same osoby... Ale nie zapominaj również, że Wojtek oraz Kaduceusz byli wielkimi Niespodziankami PMMa 2003 i 2006.

Pozdr.


Ailén
04-09-2007 20:48
Sabriel
    PMM
Ocena:
0
Gratulacje dla Skały! Opis płatków śniegu na jednej z sesji konkursowych był super!
05-09-2007 09:56
~Kasia

Użytkownik niezarejestrowany
    Paweł Skała Odezwij się
Ocena:
0
Pawełku, to ja Kasia Kłos z Twojej podstawówki 307.Gratuluje wygranej!!!!!Robimy spotkanie klasowe i zbieramy zbłąkane owieczki.Polecam portal nasza-klasa, jest nas juz kilkoro.Ciebie nam brak przeokropnie, daj znać proszę !!!!!
21-11-2007 22:21
~myszka

Użytkownik niezarejestrowany
    Pawełku!
Ocena:
0
Gratulujemy!!! Tu Marysia Widawska :) Czekamy na Ciebie! 606 822 938
21-11-2007 22:28
kaduceusz
   
Ocena:
0
Nie wierzę. Skała ma gruppies :o)
22-11-2007 17:47
Ailén
    @ Kadu
Ocena:
0
i nie tylko gruppies... nawet nie wyobrażasz sobie co czasami potrafi się dziać w px ;)
23-11-2007 16:00

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.