» Wieści » Odliczanie do Pyrkonu trwa!

Odliczanie do Pyrkonu trwa!

|

Odliczanie do Pyrkonu trwa!

Już za tydzień zaczyna się Pyrkon, jeden z największych w Europie Festiwali Fantastyki. Na 3 dni Poznań zmieni się w fantastyczną stolicę Polski. Przyjdź w piątek 24 kwietnia na Międzynarodowe Targi Poznańskie i uruchom wyobraźnię!

Po czwartkowym falstarcie i problemach z rejestracją dziś od godziny 18 (od piątku) można będzie można zapisać się już na wybrane punkty programu. Organizatorzy przygotowali dwie sale rejestrowane, do których w pierwszej kolejności dostęp mają osoby, które zakupiły bilet przez internet. Jest to duży krok naprzód, który w przyszłości pozwoli zapewnić większy komfort słuchaczom oraz wyeliminuje problem nadmiernej liczby ludzi na prelekcjach. Więcej o zapisach na prelekcje znaleźć można na stronie www.pyrkon.pl

Ponad 6000 m2 fantastycznej przestrzeni Pyrkonu jest w tym roku przeznaczone wyłącznie dla wystawców. Będzie można kupić książki, komiksy, gry planszowe, tematyczne koszulki, biżuterię, pięknie wykonane przebrania… a to tylko wierzchołek góry skarbów czekającej na uczestników Festiwalu.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Osobna przestrzeń przeznaczona zostanie na Strefę Fantastycznych Inicjatyw - jedyne w swoim rodzaju miejsce, gdzie zaprezentować się będą mogły pokrewne Pyrkonowi fantastyczne wydarzenia oraz grupy z całej Polski - i nie tylko! Każda organizacja, która działa w obrębie szeroko rozumianej fantastyki, będzie miała szansę, by pokazać innym swoją działalność podczas największego tego typu wydarzenia w kraju.

Wiele grup będzie nie tylko opowiadać o tym, co robi, ale pokaże to w praktyce. Organizatorzy serdecznie zapraszają do odwiedzenia wielu fantastycznych wystaw. Będzie można zobaczyć smoki i walczących rycerzy, ale też bohaterów Star Treka czy Gwiezdnych Wojen. Każdy znajdzie dla siebie coś interesującego.  

Pyrkon to doskonała okazja, by przyjrzeć się różnym obliczom fantastyki oraz poznać wielu wyjątkowych ludzi, którzy uczynili z niej swoją pasję.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: Festiwal Fantastyki Pyrkon 2015 | Pyrkon 2015 | Pyrkon


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.