» Wieści » Nowości na Coperniconie

Nowości na Coperniconie

03-09-2010 13:39 | Marcin 'DAME' Jasiunas

 Nowości na Coperniconie
Czas ucieka coraz szybciej i do Coperniconu zostało już tylko niecałych siedem tygodni. Przyszedł czas, by dać wam znać co się w ostatnich dniach i tygodniach działo, jak impreza się rozwija i czego możecie się na niej spodziewać.

Istotną częścią Coperniconu będą spotkania autorskie. Pośród spodziewanych gości będą między innymi: Piotrek Rogoża, Jarosław Błotny, Rafał A. Ziemkiewicz, Łukasz Orbitowski, Szczepan Twardoch oraz Jędrek z Zamku Chojnik. W sumie jest zapowiedzianych 14 nazwisk i organizatorzy walczą dla Was o więcej. O gościach poczytać możecie na stronie imprezy.

Już teraz wiadomo, że w Games Roomie będzie można zagrać w blisko 100 różnych planszówek i wziąć udział w turniejach, m.in. gry RISK i gry Talisman: Magia i Miecz.

Gorąco zachęcamy Was do wzięcia udziału w Turnieju o Tytuł Mistrza Twierdzy Toruń – jest to turniej Mistrzów Gry, w którym w rolę jury wcielają się gracze biorący udział w turniejowych sesjach. Więcej o tym i innych atrakcjach bloku RPG znajdziecie na stronie imprezy.

Przypominamy także o trwających konkursach: literackim, plastycznym i na plakat promujący imprezę. Warto się z nimi zapoznać i oczywiście wziąć w nich udział.

W ramach Coperniconu będziecie mogli wziąć udział w dwóch wieczorach koncertowych – wieczór folkowy i wieczór rockowy. Na stronie konwentu znajdziecie informacje na temat kapel, które dla Was zagrają. Dla uczestników Festiwalu koncerty są za darmo.

Na koniec chcemy Was zaprosić na wydarzenie, które będzie miało miejsce w piątkowy wieczór, 15 października. Wraz z Fabryką Słów i Jarosławem Błotnym gorąco zapraszamy na premierę powieści Wergeld Królów, która tego właśnie dnia trafi na półki księgarń w całym kraju, a podczas Coperniconu będzie można porozmawiać z jej autorem.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: www.copernicon.pl
Tagi: Copernicon 2010


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.