» Wieści » Nowi goście i Lego na Pyrkonie

Nowi goście i Lego na Pyrkonie

17-01-2014 20:57 | Emil 'Galathar' Marcinkowski

Nowi goście i Lego na Pyrkonie

Na stronie Pyrkonu zaktualizowano listę gości konwentu. Ponadto organizatorzy poinformowali, że już po raz czwarty będzie można obejrzeć wystawę konstrukcji w całości powstałych z klocków LEGO.

Informacja organizatorów:

Udział Afoli (Adult Fan of Lego) na Pyrkonie stał się już w zasadzie tradycją, którą z radością i pasją kultywujemy. W tym roku stawić się ma około 30 budowniczych wraz ze swoimi zamkami, makietami, pojazdami, maszynami i robotami. Niektóre z konstrukcji są Wam już znane, ale gro z nich to budowle nowe, debiutujące na samej wystawie. Planujemy rozliczne dodatkowe atrakcje jak stoliki z klockami, przy których będzie można coś samemu zbudować, możliwość pokierowania niektórymi pojazdami, testowanie gier planszowych LEGO. Zapraszamy i gwarantujemy niezapomniane widowisko!

Wystawa zostanie zorganizowana przez Klub Miłośników Fantastyki Druga Era, Klub Dorosłych Fanów LEGO LUGPol.pl oraz Stowarzyszenie Zbudujmy.to.

Organizatorzy, przypominając o już potwierdzonych gościach (wśród nich: Tad Williams, Sandy Petersen, Ewa Białołęcka, Maja Lidia Kossakowska, Andrzej Pilipiuk, Jakub Ćwiek, Anna Kańtoch, Łukasz Orbitowski, Ilona Myszkowska i inni), uzupełniają listę o kolejne nazwiska, na które warto zwrócić uwagę. W Bloku Gier Elektronicznych (BGE) są to:

  • Krzysiek Gonciarz, vloger znany z często kontrowersyjnych wpisów
  • Arek "Dark Archon" Kamiński, redaktor naczelny serwisu arhn.eu
  • Tomek "Quaz" Drabik, jeden z prekursorów internetowego video o grach

Z kolei w Bloku Komiksowym pojawi się również Katarzyna Babis, rysowniczka znana z "Kącika Kiciputka". Listę gości, która wciąż jest uzupełniana, można zobaczyć na stronie imprezy.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: Festiwal Fantastyki Pyrkon 2014 | Pyrkon 2014 | Pyrkon


Czytaj również

Warsztaty z Robertem Cichockim
Storytelling technikami Impro dla gier RPG
Pyrkon 2014
Mrówka na konwencie
- recenzja
Wywiad z Michałem Karzyńskim, głównym koordynatorem Pyrkonu
"Przyjedźcie na Pyrkon i dobrze się bawcie"

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.