» Wieści » Nowe atrakcje na Krakow Game Fusion

Nowe atrakcje na Krakow Game Fusion

11-04-2011 22:24 | Aleksandra 'Jade Elenne' Wierzchowska

Nowe atrakcje na Krakow Game Fusion
Jeszcze tylko dziś i jutro (do 23:59) można nabyć akredytację przez internet i zapewnić sobie miejsce na Krakow Game Fusion. Oczywiście istnieje możliwość zakupienia wejściówek każdego dnia trwania festiwalu, ale wiąże się to z ryzykiem stania w kolejkach. Niezależnie od sposobu, warto zaopatrzyć się w akredytację na Krakow Game Fusion, gdyż organizatorzy przygotowali wiele atrakcji:
  • W Bloku Gier Planszowych i Karcianych można będzie zapoznać się z The Spoils - najzabawniejszym tytułem wśród gier karcianych. Podczas punktów programu przygotowanych przez Wydawnictwo Portal i Kuźnię Gier będzie można dowiedzieć się wielu rzeczy o sztandarowych produktach obu wydawnictw, spotkać się z autorami gier i zagrać w planszówki oraz wziąć udział w sesji RPG lub LARP-ie.
  • Blok Komiksowy poprowadzi znany rysownik Rafał Szłapa. Odbędą się spotkania z autorami komiksów takich jak „Bler”, „Wiedźmin”, „Scientia Occulta”, „Jutro będzie futro” i inne. Chętni będą mogli spróbować swoich twórczych sił w komiksowym konkursie.
  • Do listy gości Bloku Literatury dołączył Andrzej Pilipiuk, który wygłosi prelekcję "Z alkoholem przez wieki".
  • W ramach Bloku Gier Elektronicznych odbędzie się konkurs tańca na matach tanecznych i turniej Guitar Hero. Ponadto każdy, kto w niedzielę przyjdzie na festiwal ze swoim komputerem, będzie mógł wziąć udział w warsztatach z level designu i nauczyć się tworzyć własne mapy do gier. Z przyczyn technicznych organizatorzy zmuszeni są odwołać turnieje gier konsolowych i komputerowych oraz prezentacje najnowszego sprzętu elektronicznego.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: Krakow Game Fusion 2011


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.