Joe Hill, Rogi
» Lajconik 2019 – Krakowskie Dni z Grami Fabularnymi

Lajconik 2019 – Krakowskie Dni z Grami Fabularnymi

Dodał: Marcin 'Karriari' Martyniuk

Lajconik 2019 – Krakowskie Dni z Grami Fabularnymi
-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Lajconik 2019 – Krakowskie Dni z Grami Fabularnymi - Poltergeist patronem
Na konwent jadą: Shadov
Konwent: Lajconik 2019 – Krakowskie Dni z Grami Fabularnymi
Od: 6 kwietnia 2019
Do: 7 kwietnia 2019
Miasto: Kraków
Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury, SIEMACHA Spot
Adres: ul. Grunwaldzka 5, ul. Mogilska 58
Strona WWW: lajconik.ksf.org.pl/
Cena: 10 zł (dzieci do 12 roku życia z opiekunem – wstęp gratis)
Typ konwentu: planszówkowy

Stowarzyszenie Krakowska Sieć Fantastyki we współpracy ze sklepem Dragonus, Młodzieżowym Domem Kultury Grunwaldzka 5 i Stowarzyszeniem SIEMACHA serdecznie zaprasza na dziewiątą już edycję Lajconika – Krakowskich Dni z Grami Fabularnymi.

Wydarzenie odbędzie się w weekend 6-7 kwietnia 2019 w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Grunwaldzkiej 5 i sąsiadującym z nim SIEMACHA Spocie przy Mogilskiej 58. Jego trzonem będzie kilkadziesiąt sesji RPG, rozegranych w czterech kilkugodzinnych turach w kilkunastu salach na terenie obu obiektów. Motywem przewodnim tegorocznego Lajconika będzie strach – zachęcamy więc do eksplorowania tematyki grozy na zgłaszanych sesjach na wszelkie możliwe sposoby, od poważnych i tradycyjnych po eksperymentalne i prześmiewcze. Przy czym jak co roku temat przewodni nie jest bynajmniej obowiązkowy i wszechobecny – jeśli zupełnie Was on nie interesuje, również bez problemu znajdziecie na Lajconiku coś dla siebie.

Nowością w programie tegorocznej edycji będą larpy, nad którymi już pracujemy w pocie czoła. Planujemy również dodatkową atrakcję towarzyszącą, którą niebawem ogłosimy na stronie konwentu i w mediach społecznościowych. Poza tym, jak co roku, możecie liczyć na dobrze wyposażony games room, gości specjalnych, turnieje gier planszowych, giełdę podręczników i akcesoriów, warsztaty malowania figurek i nagrody dla wybranych uczestników. Szczegóły i zapisy na wybrane atrakcje już wkrótce – bądźcie czujni i polubcie nasz profil na FB!

Konwent skierowany jest zarówno do aktywnych graczy, jak i osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z RPG. Zapraszamy również dzieci i młodzież – do 12 roku życia wstęp jest bezpłatny pod okiem dorosłego opiekuna. Wpadnijcie spędzić z nami ten wiosenny weekend, dobra zabawa gwarantowana!

Źródło: Zapowiedź organizatora

Tagi: Stowarzyszenie Krakowska Sieć Fantastyki | krakowska sieć fantastyki | Lajconik 2019 | Lajconik 2019 - Krakowskie Dni z Grami Fabularnymi | Lajconik | Lajconik - Krakowskie Dni z Grami Fabularnymi


Czytaj również

Lajconik 3
Krakowskie Dni z Grami Fabularnymi
- recenzja
Lajconik 4 - wrażenia z pierwszej ręki
Czy kameralne konwenty mają rację bytu w dobie gigantycznych imprez fantastycznych?
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.