» Wieści » ŁAŁ w Bielsku Białej

ŁAŁ w Bielsku Białej

10-11-2016 13:19 | Kaj

ŁAŁ w Bielsku Białej

Wydarzenie ŁAŁ – 43h z pasją odbędzie się w dniach 18-20 listopada w Bielsku-Białej. Jest to darmowy konwent ogólnotematyczny dla młodzieży.

W odróżnieniu od typowego konwentu jest to wydarzenie skierowane nie tylko do fanów fantastyki czy kultury japońskiej, ale do wszystkich osób, które chciałyby spróbować czegoś nowego. W związku z tym atrakcje nie będą adresowane do bywalców czy wymiataczy, ale dla każdego potencjalnie zainteresowanego gościa.

Wśród atrakcji, które pierwszej kolejności zainteresować mogą użytkowników Poltera, znajdą się LARPy, JEEPy, gra terenowa, Wormsy na żywo, prelekcje, które pomogą rozpocząć swoją przygodę z LARPami czy RPG osobom, które nigdy wcześniej nie miały z nimi styczności. Do dyspozycji gości pozostanie pokój gier (games room), w sobotę o godzinie 12:00 będzie miał miejsce oficjalny turniej w Gwiezdnego Munchkina, natomiast o 14:00 odbędzie się nauka i turniej w autorską karciankę Pieśń Cieni. Dla fanów kultury japońskiej znajdą się prelekcje, konkurs kreskówek czy cosplay.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Oprócz tego w ramach wydarzenia odbędą się m.in. spotkania z podróżnikami, noce filmowe, koncerty lokalnych zespołów, zajęcia taneczne czy pokaz pole dance.
Pełny harmonogram wydarzenia niedługo na stronie organizatorów.

Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/203947296708156/
Strona projektu: https://www.facebook.com/lalproject/?fref=ts

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Oficjalna strona na Facebooku

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.