» Wieści » Kwiat Paproci zakwitnie na ZjAvie

Kwiat Paproci zakwitnie na ZjAvie

|

Kwiat Paproci zakwitnie na ZjAvie
Podręcznik do systemu RPG Kwiat Paproci, autorstwa Rafała 'Lorda Koniu' Sejlisa, będzie dostępny nieodpłatnie podczas trwania konwentu ZjAva4, który odbędzie się w dniach 26-27 stycznia w Warszawie.

Gra jest zwycięskim projektem wyłonionym podczas konkursu "Rzut na Inicjatywę". Współautorem gry jest Krzysztof 'zigzak' Raczyński.
Źródło: Informacja własna
Tagi: Kwiat paproci | Rzut na Inicjatywę | zjAva 2013


Czytaj również

Komentarze


Repek
   
Ocena:
+5
@Petra
Z podpisu pod newsem wynika, że został wrzucony przez kogo innego niż Lord Koniu.

No, nie do końca tak to działa. News w formie nadesłanej przez LK musiał zostać przerobiony, stąd moje personalia. :) ale nadesłany został przez LK, treść jest zgodna z pierwotną intencją. Tyle w kwestii wyjaśnień.

Swoją drogą - problem z niczego?

Pozdro
22-01-2013 14:27
postapokaliptyk
   
Ocena:
+5
problem, bo zigzak ;)
22-01-2013 15:03
Anioł Gniewu
   
Ocena:
+7
Uwielbiam gdy osoby postronne narzucają komuś własną wizję poprawnej rzeczywistości.
Współautorem podręcznika jest ten kogo wskaże Autor. Nawet jeśli współautorstwo polegałoby na wsparciu emocjonalnym i przysłowiowym trzymaniu za rękę w chwilach zwątpienia. :) Prawo Autora dzielić się chwałą i sławą mołojecką tudzież spodziewanymi profitami w kwocie 0zł według swojego widzimisię. To nie praca doktorancka tylko systemik RPG do diabła!

Prawda jest taka, że Zigzak zaangażował się w ten projekt, pomagał w dopracowaniu, promował go na swojej stronie internetowej i skoro sam nie przypisuje sobie autorstwa, to nie widzę podstaw do jadowitych, insynuacyjnych komentarzy bezproduktywnej w sferze kreacji rpg opozycji...
24-01-2013 17:51
Z Enterprise
   
Ocena:
0
Aniele, przyzwyczajaj się :)
Wspieram i pewnie zawsze będę wspierał ciekawe projekty erpegowe, oczywiście na ile potrafię. Fajnie że RNI dał zapał kilku osobom, fajnie że z WTSu coś zaczyna wychodzić - ja się cieszę za każdym razem, gdy te wszystkie pogardzane "inicjatyffki" zaczynają przynosić efekty.
To jest najprzyjemniejsza część tej zabawy dla mnie, często okupiona bombardowaniem trolli i hejterów. A jeśli się komuś nie podoba co robię? Powiem tak - zrób więcej.
25-01-2013 10:04
Aure_Canis
   
Ocena:
+4
Przypominają mi się te absurdalne sytuacje z przeszłości, gdy zarówno domniemany sprawca jak i domniemana ofiara twierdziły, że żadnego molestowania nie było, ale za to Obiektywny Badacz z Zewnątrz wiedział lepiej i starał się zaprowadzić porządek tłumacząc, że osoby zainteresowane nie mają tu nic do powiedzenia tak długo, jak Obiektywny Badacz twierdzi inaczej.

Niewiele się zmieniło. ; )
25-01-2013 11:23
Z Enterprise
   
Ocena:
0
Obiektywny Badacz wpływa na Obiekt Badany swoim aktem Obiektywnego Badania :)
25-01-2013 13:31

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.