» Wieści » Kryształowy Smok przyznany

Kryształowy Smok przyznany

29-08-2012 09:13 | Maqu

Kryształowy Smok przyznany
Na Polconie 2012 we Wrocławiu przyznano po raz pierwszy nagrodę Kryształowego Smoka za najlepszy scenariusz sesji RPG.

Sędziowe zdecydowali się nagrodzić Statuetką scenariusz Michała Laskowskiego Tixa rozgrywany w świecie Neuroshimy. Jego praca zostanie niedługo opublikowana w serwisie Poltergeist. Kolejne miejsca zajeli:

II - Kamil Głośnicki - Kryptonim Mroczny Wzór do Świata Mroku.
III - Piotr Lemański - Zaplecze Wojny do Wampira: Requiem.
Źródło: Organizatorzy Konwentu
Tagi: Kryształowy Smok | polcon 2012


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jade Elenne
   
Ocena:
+1
@ Kratistos, Kamulec
Zastrzeżenia, które znalazłam w komentarzach na Polterze, zostały przekazane organizatorom. Z wieloma sama się zgadzam, z innymi mogłabym polemizować, ale na pewno zostaną one wzięte pod uwagę.
Zgłosiłam się do pomocy w organizowaniu konkursu w przyszłym roku (w tym roku byłam tylko jurorem) i mam nadzieję, że wspólnie wypracujemy formułę, która wszystkim będzie odpowiadać. Będę Wam wdzięczna za wszystkie sugestie.

Erpegowy potencjał konwentu rzeczywiście nie został wykorzystany - a szkoda. W gmachu UP było wiele zakamarków, które świeciły pustkami, a które z powodzeniem można było wykorzystać na sesje. Inna sprawa, że orgowie tego Polconu mieli bardzo pod górkę i dlatego cieszę się, że udało się zrobić przynajmniej tyle. Mam nadzieję, że tendencja "uerpegowiania" Polconów się utrzyma.
31-08-2012 12:41
Kamulec
   
Ocena:
0
@Jade Elenne
Zastrzeżenia napisałem na forum Polconu ze sporym wyprzedzeniem, więc znane raczej były, oczywiście dodatkowy głos poparcia może coś zmienić.
31-08-2012 13:55
AdamWaskiewicz
   
Ocena:
+1
@ Maqu - Ha! Wydało się, teraz tylko czekać na powołanie sejmowej komisji śledczej. I, oczywiście, surowe i przykładne ukaranie winnych.

A bardziej poważnie - niestety muszę sprostować zamieszczoną w newsie informację o tym, że nagrodzona praca pojawi się na Polterze już wkrótce. Niestety autor chce ją jeszcze trochę dopracować, więc na nasze łamy zawita najprawdopodobniej najwcześniej w połowie października. Mam nadzieję, że czyteknicy wykażą zrozumienie, a dłuższy czas oczekiwania bardziej dopracowany tekst zrekompensuje im w zupełności.
31-08-2012 17:53
Kratistos
   
Ocena:
0
@AdamWaskiewicz

Postaram się uwinąć jak najszybciej, ale najdłużej będę i tak pewnie czekał na rysunki (rzecz niezależna).

Zresztą modyfikacje są tylko po to aby ukryć jej niski poziom ale i tak prawda wyjdzie na jaw.
31-08-2012 20:30
Jade Elenne
   
Ocena:
+1
@Kratistos
"niski poziom" - bez takich, proszę! :) Dobra praca, zwycięstwo w pełni zasłużone.
31-08-2012 21:16

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.