» Wieści » Kryształowy Smok przyznany

Kryształowy Smok przyznany

|

Kryształowy Smok przyznany
Na Polconie 2012 we Wrocławiu przyznano po raz pierwszy nagrodę Kryształowego Smoka za najlepszy scenariusz sesji RPG.

Sędziowe zdecydowali się nagrodzić Statuetką scenariusz Michała Laskowskiego Tixa rozgrywany w świecie Neuroshimy. Jego praca zostanie niedługo opublikowana w serwisie Poltergeist. Kolejne miejsca zajeli:

II - Kamil Głośnicki - Kryptonim Mroczny Wzór do Świata Mroku.
III - Piotr Lemański - Zaplecze Wojny do Wampira: Requiem.
Źródło: Organizatorzy Konwentu
Tagi: Kryształowy Smok | polcon 2012


Czytaj również

Komentarze


Jade Elenne
   
Ocena:
+1
@ Kratistos, Kamulec
Zastrzeżenia, które znalazłam w komentarzach na Polterze, zostały przekazane organizatorom. Z wieloma sama się zgadzam, z innymi mogłabym polemizować, ale na pewno zostaną one wzięte pod uwagę.
Zgłosiłam się do pomocy w organizowaniu konkursu w przyszłym roku (w tym roku byłam tylko jurorem) i mam nadzieję, że wspólnie wypracujemy formułę, która wszystkim będzie odpowiadać. Będę Wam wdzięczna za wszystkie sugestie.

Erpegowy potencjał konwentu rzeczywiście nie został wykorzystany - a szkoda. W gmachu UP było wiele zakamarków, które świeciły pustkami, a które z powodzeniem można było wykorzystać na sesje. Inna sprawa, że orgowie tego Polconu mieli bardzo pod górkę i dlatego cieszę się, że udało się zrobić przynajmniej tyle. Mam nadzieję, że tendencja "uerpegowiania" Polconów się utrzyma.
31-08-2012 12:41
Kamulec
   
Ocena:
0
@Jade Elenne
Zastrzeżenia napisałem na forum Polconu ze sporym wyprzedzeniem, więc znane raczej były, oczywiście dodatkowy głos poparcia może coś zmienić.
31-08-2012 13:55
AdamWaskiewicz
   
Ocena:
+1
@ Maqu - Ha! Wydało się, teraz tylko czekać na powołanie sejmowej komisji śledczej. I, oczywiście, surowe i przykładne ukaranie winnych.

A bardziej poważnie - niestety muszę sprostować zamieszczoną w newsie informację o tym, że nagrodzona praca pojawi się na Polterze już wkrótce. Niestety autor chce ją jeszcze trochę dopracować, więc na nasze łamy zawita najprawdopodobniej najwcześniej w połowie października. Mam nadzieję, że czyteknicy wykażą zrozumienie, a dłuższy czas oczekiwania bardziej dopracowany tekst zrekompensuje im w zupełności.
31-08-2012 17:53
Kratistos
   
Ocena:
0
@AdamWaskiewicz

Postaram się uwinąć jak najszybciej, ale najdłużej będę i tak pewnie czekał na rysunki (rzecz niezależna).

Zresztą modyfikacje są tylko po to aby ukryć jej niski poziom ale i tak prawda wyjdzie na jaw.
31-08-2012 20:30
Jade Elenne
   
Ocena:
+1
@Kratistos
"niski poziom" - bez takich, proszę! :) Dobra praca, zwycięstwo w pełni zasłużone.
31-08-2012 21:16

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.