» Wieści » Konkurs komiksowy – Kryształowy Smok

Konkurs komiksowy – Kryształowy Smok

05-02-2015 12:59 | Maqu

Konkurs komiksowy – Kryształowy Smok

Organizatorzy Dni Fantastyki ogłaszają konkurs na komiks poświęcony bohaterowi, który znajduje się w obcym sobie świecie (uniwersum fantastycznym). Postać może być nowa, wymyślona na potrzeby pracy konkursowej lub zaczerpnięta z innego źródła, na przykład: Czerwony Kapturek w Doktorze Who, Loki na obiedzie u Harry'ego Pottera, Yoda szkolący Joffreya Baretheona na Jedi… Możliwości jest wiele.

Komiks może być dziełem indywidualnym lub rezultatem wspólnej pracy grupy osób. Nie powinien posiadać podpisu ani sygnatury na kadrach. Należy zapisać go w formacie .JPG (CMYK, A4, 300 DPI), przesłać na ogólnodostępny serwer, a wysyłkę potwierdzić jeszcze mailowo ([email protected]). W wiadomości proszę podać tytuł pracy, imię i nazwisko autora (lub autorów, wraz z dopiskiem, jaką funkcję pełnili przy tworzeniu komiksu), adres, numer telefonu oraz informację o wybranym uniwersum.
 

Termin nadsyłania prac upływa 1 czerwca 2015. Wyniki zostaną ogłoszone w niedzielę 21 czerwca, a nagrody rozdane niecały tydzień później w sobotę (27.06), na gali Dni Fantastyki 2015. Laureaci zostaną poinformowani drogą mailową. Więcej szczegółów w regulaminie na stronie organizatora.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Organziatorzy
Tagi: Dni Fantastyki | Dni Fantastyki Wrocław | Kryształowy Smok


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.