» Wieści » Kolejna garść informacji od organizatorów Letniego Festiwalu Gier FAIR PLAY

Kolejna garść informacji od organizatorów Letniego Festiwalu Gier FAIR PLAY

16-06-2010 16:19 | Paweł 'Szept' Furman

Kolejna garść informacji od organizatorów Letniego Festiwalu Gier FAIR PLAY
Program imprezy został przygotowywany tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Zaproszone są zarówno całe rodziny, jak i wytrawni gracze, stratedzy i taktycy, miłośnicy gier zręcznościowych, familijnych oraz towarzyskich.

Na stronie festiwalu Fair Play pojawiła się lista trzydziestu gier planszowych, których zasady będzie tłumaczyć ekipa organizatorów z ratuszowego Games Roomu. Dostępne są również informacje o panelu gier RPG przygotowanego przez Stowarzyszenie Rangers of the North z Nowego Sącza.

W trakcie Letniego Festiwalu Gier FAIR PLAY w Nowym Sączu będzie można również wziąć udział w akcji oddawania krwi. Nie trzeba nikogo przekonywać jak bezcennym darem jest ludzka krew. W Polsce potrzeba jednego litra krwi co minutę - to dwóch dawców. Dlatego Klub Honorowych Dawców Krwi PCK działający przy 1-ligowym klubie sportowym Sandecja zaprasza wszystkich na akcję krwiodawstwa. Odbędzie się ona dnia 4 lipca 2010 r. (niedziela) w godzinach od 10-16 w sądeckim ratuszu - ul. Rynek 1. Przyjdź, oddaj krew i uratuj czyjeś życie. Każda osoba, która odda krew dostanie pamiątkowe zdjęcie piłkarzy Sandecji z autografem. Serdecznie zapraszamy.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: Fair Play 2010


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.