Joe Hill, Rogi
» Imladris 2017

Imladris 2017

Dodał: Jan 'gower' Popieluch

Imladris 2017
-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Imladris 2017 - Poltergeist patronem
Konwent: Imladris – Krakowskie Weekendy z Fantastyką
Od: 13 października 2017
Do: 15 października 2017
Godzina rozpoczęcia: 17:00
Godzina zakończenia: 15:00
Miasto: Kraków
Miejsce: XLII LO im. Adama Mickiewicza
Adres: ul. Studencka 13
Strona WWW: imladris.in/
Cena: 40 zł / 50 zł
Noclegi: w szkole
Typ konwentu: fantastyczny

W dniach 13–15 października w XLII LO przy ulicy Studenckiej 13 w Krakowie odbędzie się Imladris – Krakowskie Weekendy z Fantastyką. Będzie to już szesnasta edycja konwentu. Wśród gości imprezy znaleźli się m.in. Jakub Ćwiek, Andrzej Pilipiuk, Anna Kańtoch, Robert M. Wegner i Paweł Majka.

Organizatorzy udostępnili w sieci wstępny program imprezy. Uczestnicy konwentu będą mogli wziąć udział w licznych prelekcjach, panelach dyskusyjnych oraz konkursach wiedzowych. Na Imladrisie nie zabraknie też sesji RPG i larpów.

Wśród atrakcji znalazł się także planszówkowy Games Room, którego dzielna obsługa z chęcią wyjaśni zasady do każdej gry. Jedna z sal szkolnych na czas trwania konwentu zamieni się w "Saloon 19" – jedyny w swoim rodzaju bar w klimatach postapokaliptycznego westernu. W sobotę rozpocznie się konkurs na najlepszą drużynę graczy RPG – Archipelag.Natomiast w tawernie odbędą się koncerty zespołów Meta Menardi oraz Rat Entertainment Group.

Imladris to obecnie najstarszy zlot miłośników fantastyki w Krakowie. Jego pierwsza edycja odbyła się w 1998 roku. Po kilkuletniej przerwie Imladris powrócił w 2013 roku. Szesnasta edycja wydarzenia odbędzie się pod hasłem "Konwent jak za dawnych lat". Do końca września można zakupić wejściówki na imprezę w promocyjnej cenie 40 zł. Dokonać można tego za pomocą odpowiedniego formularza na stronie. Wstęp na teren konwentu w piątek wyniesie 20 zł, w sobotę 30 zł, w niedzielę 10 zł. Koszt pełnej akredytacji na miejscu wyniesie 50 zł.

Źródło: Opis organizatora

Tagi: Imladris | Imladris – Krakowskie Weekendy z Fantastyką | Imladris 2017


Czytaj również

Imladris XII: Powrót
Imladris młodym okiem
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.