Outpost 2
» Wieści » I ty możesz dołączyć do Panteonu

I ty możesz dołączyć do Panteonu

22-10-2011 22:18 | Aleksandra 'Jade Elenne' Wierzchowska

I ty możesz dołączyć do Panteonu
Ilu bogów przyjmie wyzwanie i stawi się na Falkonie? Tego nie wie żaden śmiertelnik. Dlaczego? Bo każdy ma szansę dołączyć do Panteonu. Jak to zrobić? To bardzo proste. Wystarczy wziąć udział w konkursie na najlepszy strój i pokonać konkurentów.

Na konwentach i festiwalach fantastyki panuje niepisana zasada, według której część uczestników przebiera się, w zależności od konwencji, za elfy, krasnoludy, piratów, kowbojów lub postapokaliptycznych twardzieli. W przypadku Falkonu 2011 za przebranie wystarczy nawet przewieszony przez ramię kawałek białego materiału i już można przekonywać innych, że jest się Apollem, Dionizosem albo samym Zeusem. Jednak dla tych bardziej wymagających uczestników, którzy drobiazgowo przygotowują swoje fantastyczne kreacje, organizatorzy mają specjalny konkurs, który nagrodzi ich starania.

Jak pokazały falkonowe filmiki, jest w czym wybierać. Do dyspozycji są dziesiątki mitologii i setki bóstw. Zapewne każdy znajdzie coś wyjątkowego. Uczestnicy mają niezliczone możliwości, a liczy się przede wszystkim kreatywność i inwencja. Swoje boskie stylizacje będzie można zaprezentować podczas wielkiego boskiego zgromadzenia w sobotnią noc przed wszystkimi uczestnikami Falkonu. Specjalnie powołane jury będzie oceniało dobór bóstwa, odwzorowanie w kostiumie jego charakteru, szczegółowość przygotowanego stroju, rekwizytów i charakteryzacji, a także ogólne wrażenie w trakcie prezentacji. Zwycięzca zajmie należne mu miejsce w Panteonie, na stałe wpisze się w legendę Falkonu, otrzyma atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz wejściówkę na Falkon 2012.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane będą poprzez formularz na stronie do 9 listopada. Zgłoszeni uczestnicy otrzymają w odpowiedzi szczegółowe wytyczne oraz dodatkowe informacje odnośnie organizacji i przebiegu konkursu.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: Falkon 2011


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.