Outpost 2
» Wieści » Hierofania ‒ konkurs plastyczny

Hierofania ‒ konkurs plastyczny

16-09-2011 13:50 | Aleksandra 'Jade Elenne' Wierzchowska

Hierofania ‒ konkurs plastyczny
Od wieków bogowie ukazywali się ludziom. Czasem w ludzkiej skórze, innym razem przybierając kształt zwierząt albo pod postacią nienaturalnych zjawisk. Nieliczni dostąpili zaszczytu, by oglądać ich boskie oblicza, inni musieli zadowolić się mglistymi obrazami w swojej głowie i malowidłami stworzonymi przez śmiertelnych.

Czy ludzka ręka może odmalować boskie oblicze? Organizatorzy Falkonu wierzą, że tak i dlatego ogłaszają konkurs plastyczny. Aby wziąć w nim udział, należy dowolną techniką przedstawić. wizerunek bóstwa, scenę albo historię z wybranej mitologii. Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody: wejściówki na Falkon, gadżety i walutę konwentową.

Własnoręcznie wykonane prace należy przesyłać w wersji elektronicznej (pliki .jpg, .png, .gif, min. 10 x 10 cm, 300 dpi), w tytule wpisując: HIEROFANIA – KONKURS PLASTYCZNY, a w treści maila swoje imię, nazwisko i dane do korespondencji.

Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 9 października. Wyniki zostaną ogłoszone 12 października. Jeden uczestnik może zgłosić dowolną liczbę prac.

Niech bogowie ześlą Wam wenę i prowadzą Wasze pędzle, kredki, ołówki i rysiki!
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Strona konwentu
Tagi: Falkon 2011


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Sting
    Z całą sympatią dla konwentu...
Ocena:
0
...ale hasło "Bogowie przyjęli wyzwanie" kojarzy mi się z Dorotą Welman, która przyjęła wyzwanie Activii. ;]
16-09-2011 15:57

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.