» Wieści » Hengalowa aktualizacja: 29.08-04.09

Hengalowa aktualizacja: 29.08-04.09

06-09-2022 13:46 | AdamWaskiewicz

Hengalowa aktualizacja: 29.08-04.09

Na facebookowym profilu wydawnictwa Hengal zamieszczono aktualizację informacji o stanie prac nad rozmaitymi grami wydawcy.

SUMMERLAND

Trwają przygotowania do składu startera. Część podręcznika głównego została już przetłumaczona. Powoli zamykana jest lista patronów i wydawca zabiera się za szersze, medialne wsparcie.

SŁOWIANIE

W ciągu tygodnia z drukarni mają przyjść podręczniki podstawowe, a Starter już wylądował. Sprzedaż dodruków ruszy wraz ze Starterem, a przedsprzedaż Bestiariusza – w drugiej połowie września. Wydawca zapowiada, że w jego sklepie pojawi się sporo nowości oraz wrześniowych promocji. Ponadto przygotowywana jest darmowa zawartość do pobrania. Chodzą też słuchy, że Kartograf powoli wsiąka w świat starszych bogów z uniwersum Słowian. Wyrusza w wielką wyprawę po Slavii… co z tego wyjdzie? Nie można nic potwierdzić, ani niczemu zaprzeczyć.

DODRUKI

Podręczniki do Księgi Stali, Sterty Stali, Ulic Śmierci, a także LEGEND (GIG) w tygodniu mają trafić pod strzechy magazynu.

WARLOCK!

Oczekiwana jest kolejna partia podręczników z drukarni. W tym tygodniu ma być znany dokładny termin końca realizacji całego zamówienia.

Kartografia Niepraktyczna na swoim fanpage pracuje nad wieloma mapami do Królestwa, warto sprawdzać.

LOCHOTŁUK ZAGROŻONY

Niestety pojawiły się ciemne chmury nad datą premiery Lochotłuka, pierwotnie planowanej na toruński konwent Copernicon. Poślizg, jak informuje wydawca, może być maksymalnie dwu-trzydniowy, lecz skutek będzie taki, że podręczniki nie dotrą na konwentowe stoisko. Informacje o aktualnej sytuacji mają być aktualizowane na bieżąco.

WIELKIE PROMOCJE

Wydawca szykuje akcję z okazji dotarcia dodruków oraz wrzucenia nowości na sklep, w tym oficjalnej dystrybucji – w drugiej połowie września mamy spodziewać się niesamowitej akcji na sklep.hengal.pl Wydawca przypomina też, że wszystkie jego tytuły mają wersję demonstracyjne pdf do podejrzenia, jak dany podręcznik wygląda w środku.

GORCON

W poniedziałek lub wtorek na fanpage'u Wydawnictwa Hengal ma pojawić się relacja z gorzowskiego konwentu Gorcon.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Facebookowy profil wydawcy
Tagi: Hengal | Summerland | Słowianie | Księga Stali | Sterta Stali | Ulice Śmierci | Warlock! | GORCON | copernicon | Copernicon 2022


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.