» Gliwickie Dni Fantastyki 2022

Gliwickie Dni Fantastyki 2022

Dodał: Jan 'gower' Popieluch

Gliwickie Dni Fantastyki 2022
-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Gliwickie Dni Fantastyki 2022 - Poltergeist patronem
Konwent: Gliwickie Dni Fantastyki
Od: 14 października 2022
Do: 16 października 2022
Miasto: Gliwice
Miejsce: Arena Gliwice
Adres: ul. Akademicka 50
Strona WWW: gliwickiednifantastyki.pl/
Cena: 70 zł
Noclegi: sleep-room
Typ konwentu: fantastyczny

- Psst! Hej! Tutaj! Tak, jestem tu! Widzisz mnie?

W bursztynowej poświacie jesiennych liści w prześwitach pomiędzy gałązkami, błyskając złotem i czerwienią, zamajaczył dostojny kształt. Spojrzenie dużych, naznaczonych mądrością, choć i zabarwionych smutkiem oczu, napełnia Cię ekscytacją. Przedwieczny smok majestatycznie przedzierając się przez zarośla podchodzi do Ciebie. Wygina długą szyję i przygląda Ci się z ciekawością?

– Chodź! – mówi.

– Dokąd? – pytasz ze zdziwieniem

– Do Krainy, gdzie historia nie kończy się nigdy – odpowiada, zginając lekko kark, aby umożliwić Ci wspięcie się na potężną szyję. A potem odlatujecie w kierunku Gliwic.

Gliwickie Dni Fantastyki zabiorą was w świat nieskończonych przygód, magii i bohaterów. W świat, gdzie jedna historia kończy się tam, gdzie zaczyna następna. W świat, w którym w jednej chwili walczysz przeciwko Imperium po to, by za chwilę bronić się przed Inwazją Chaosu. Świat, gdzie siły natury mieszają się z zaawansowaną technologią, a krasnoludy stają ramię w ramię z żołnierzami Gwiezdnej Floty. To świat, w którym nastąpiła Apokalipsa i zarazem nigdy nie nastąpi. Świat szlachetnych rycerzy i podstępnych skavenów. W październiku w Gliwicach czeka na Ciebie wszystko to, co każdy z nas tak mocno kocha. Nieważne czy jesteś potężną czarodziejką, nikczemnym orkiem, rycerskim gondorczykiem, czy może akurat dorabiasz do przyszłej emerytury trenując umiejętności strzeleckie Stormtrooperów. W Gliwicach każdy jest mile widziany. Przyjedź 14–16 października na Arenę Gliwice i przekonaj się osobiście!

Źródło: Opis organizatora

Tagi: Gliwickie Dni Fantastyki 2022 | Gliwickie Dni Fantastyki | Arena Gliwice

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.