» Wieści » Geek Dating na Pyrkonie 2015

Geek Dating na Pyrkonie 2015

|

Geek Dating na Pyrkonie 2015

Tak jak w ubiegłym roku na festiwalu Pyrkon odbędzie się Geek Dating – konwentowa wersję speed datingu, która umożliwia poznanie nowych osób o podobnych zainteresowaniach w miły i bezpieczny sposób. Po raz pierwszy Geek Dating został zorganizowany dwa lata temu podczas warszawskiego Polconu, później zagościł na Pyrkonie. Czwarta edycja odbędzie się na tegorocznym Pyrkonie w sobotę 25 kwietnia o godz. 12:00 oraz 14:00.

Uczestnicy będą mogli przez ponad godzinę porozmawiać ze wszystkimi osobami przeciwnej płci biorącymi udział w tym punkcie. Na każdą rozmowę przeznaczone są trzy minuty, po których następuje zmiana partnera rozmowy. Później można zostawić swój kontakt wybranym osobom, a także otrzymać kontakty od osób, którym się spodobaliście. To od Was zależy, co będzie dalej.

W Geek Datingu mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie. Aby się zapisać, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy udostepniony na stronie wydarzenia. Zapisy będą trwać do 21 kwietnia włącznie. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

 Więcej informacji na stronie wydarzenia na Facebooku.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Strona Geek Dating na Facebooku
Tagi: Geek Dating | Pyrkon 2015 | speed dating


Czytaj również

Komentarze


Adeptus
   
Ocena:
+1

@ Agrafka

Mam świetny pomysł - jeżeli zgłoszą się chętne osoby homoseksualne, udostępni się im osobny stolik o ile zaznaczą to w ankiecie

Jak to? Czyli osoba homoseksualna nie będzie mogła podejść do heteroseksualnej? Że niby facet ma prawo wykluczyć innego faceta z kręgu swoich "randek" tylko ze względu na jego płeć? Przecież to dyskryminacja w stanie czystym!

 

 

18-04-2015 14:56
Agrafka
   
Ocena:
+2

​Adeptus - nie każdy ma ochotę na randkę z osobą homoseksualną, niektórzy są dość nerwowi na tym punkcie. Myślę że wystarczy stolik dla osób homo, na którym będzie subtelny znaczek o co chodzi (tęcza?). Wtedy osoby zainteresowane mogłyby podchodzić same.

 

18-04-2015 14:59
Alfar
   
Ocena:
0

Wypowiedź Agrafki musiała pojawić się w momencie kiedy pisałam posta. Przy czym, jak powiedziałam na samym początku, rozwiązania są dwa. Nie mamy opcji zmienienia niczego w formule (organizator Geek Datingu nie ma na to czasu, my nie mamy do tego ludzi). 

Więc usunąć punkt programu czy zostawić? Takie było pytanie i na to pytanie, nikt nie odpowiedział. Dlatego dziękuję za rozmowę. 

18-04-2015 15:00
Hangman
   
Ocena:
+1

Ja postuluję o jakieś żywsze rozwiązania, a nie typowe "bla, bla" w cztery oczy. Zróbcie im zapasy w kisielu i zadowoleni będą wszyscy. Włączając w to katoli i ogólnie marudy typowo Polskie.

 

Może i ja wpadnę, żeby się zintegrować z Alfar.

18-04-2015 15:00
Agrafka
   
Ocena:
+6

Alfar, co zrobicie to będzie wasza decyzja. IMO nie ma sensu punktu usuwać, ale rzeczywiście szkoda że nie możecie zmienić takiego drobiazgu.

​Mała uwaga - podejście "już z wami nie gadam,nara" nie zachęca do rozmowy ani odwiedzenia konwentu.

18-04-2015 15:02
etcposzukiwacz
   
Ocena:
+6

Czas chyba zainteresować Gazetę podejściem organizatorów wspomnianej imprezy.

 

18-04-2015 15:02
Adeptus
   
Ocena:
+4

@ Agrafka

​Adeptus - nie każdy ma ochotę na randkę z osobą homoseksualną, niektórzy są dość nerwowi na tym punkcie.

A jakie ma znaczenie czyjaś "ochota"? Pozwalasz ludziom, żeby decydowali, z kim chcą się zadawać, bo taką mają "ochotę"? To jest faszyzm i dyskryminacja! Nie masz prawa zadecydować, że nie chcesz zatrudniać gejów, nie masz prawa zadecydować, że nie chcesz wynając mieszkania gejowi, nie masz prawa zadecydować, że nie chcesz zaprosić geja na imprezę, nie masz prawa decydować, że nie chcesz randkować z gejami, albo uprawiać z nimi seksu!

@ Alfar

Więc usunąć punkt programu czy zostawić? Takie było pytanie i na to pytanie, nikt nie odpowiedział.

Ja odpowiedziałem. Usunąć konwent. Obraża on moje uczucia.

18-04-2015 15:04
Tyldodymomen
   
Ocena:
+6

organizator Geek Datingu nie ma na to czasu, my nie mamy do tego ludzi

Taa, konwent na tysiące osób  na którym panuje ostra selekcja imprez towarzyszących i prelekcji  ( bo każdy chce tu fejmić ) nie ma "ludzi" do dostawienia dwóch stolików dla LGBT. A może by do tej trudnej czynności wykorzystać tę samą osobę która i tak będzie tam siedziała ?

18-04-2015 15:08
~Ten_Zły

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+1

Nie wiedziałem, że na polterze jest tyle ukrytych gejów i lesbijek. Agrafka, Tyldodymomen, ectoposzukiwacz. Normalnie, masowe wychodzenie z szafy! Gratulacje. Szkoda, że organizatorzy nie postawią wam tego stolika. Ale to prosta sprawa, najpierw trzeba by na konwent przyjechać.  ;) 

18-04-2015 15:10
Hangman
   
Ocena:
+2

Już to widzę. Kilka(naście?) stolików o oznaczeniu [Normal] i jeden, lub dwa w tęczowe barwy, z cukrowym kucykiem pony pośrodku., który dzierży w kopytach transparent w kształcie tęczy z napisem: "Dyskryminacji mówimy stanowcze nie! Homo też sapiens!"

A obok dmuchany basen pełen kisielu.

 

Satysfakcja gwarantowana. To kto da znać Szczygłowi?

18-04-2015 15:12
Agrafka
   
Ocena:
+4

Może bym się skusiła na randkę z nerdówką. Właściwie czemu nie?

18-04-2015 15:15
etcposzukiwacz
   
Ocena:
+1

@ Ten_Zły

Bo faktycznie trzeba być gejem by bronić dyskryminowanych osób? Widać nie ogarniasz zwykłego ludzkiego podejścia.

Komentarz moderowany. – Kamulec

18-04-2015 15:20
Adeptus
   
Ocena:
+3

@ Agrafka

Może bym się skusiła na randkę z nerdówką.

Oho, czyli poszłabyś z nią na randkę, bo jest kobietą? To szowinistyczne, wiesz?

Jeśli chcesz być prawdziwie tolerancyjna, powinnaś powiedzieć "Skusiłabym się na randkę z osobą dowolnej płci, gdyż płeć nie ma tu absolutnie żadnego znaczenia i nie stosuję takich dyskryminacyjnych kryteriów".

I dlaczego z "nerdówką"? A z nie-nerdówką już nie? Co to ma być, dyskryminacja ze względu na zainteresowania?

I jakie to ma znaczenie, że Ty byś się skusiła! To nie jest rozwiązanie problemu! TY byś się skusiła, ale pozwalasz na to, żeby inni dobierali sobie partnerów na podst. dyskryminacyjnych kryteriów! Nie reagujesz na zło!

@ etcoposzukiwacz

Bo faktycznie trzeba być gejem by bronić dyskryminowanych osób?

Przed czym bronić?  A jak pojadę na Pyrkon i będę się domagał, zorganizowano prelekcję o  clerical fantasy, a mi odmówią, to też będziesz mnie bronił? Bo przecież to, że organizator czegoś nie organizuje, to jest atak na tych, którzy by chcieli wziąć w tym udział, więc mnie broń.

@ Ten-Zły

Nie wiedziałem, że na polterze jest tyle ukrytych gejów i lesbijek. Agrafka, Tyldodymomen, ectoposzukiwacz.

Wiesz, że w ten sposób obrażasz gejów? Nie każdy kto dostaje histerii z powodu "dyskryminacji", jest gejem. Wśród gejów jest wielu rozsądnych ludzi, którzy są na tyle dojrzali, że wiedzą, że jak ktoś się nie chce z Tobą bawić, to nie powinieneś płakać, rzucać klockami i tupać (albo co gorsza, naskarżyć).

18-04-2015 15:21
etcposzukiwacz
   
Ocena:
+2

@ Adeptus

Oczywiście, że i ciebie będę bronił!

18-04-2015 15:29
Adeptus
   
Ocena:
0

@ etcoposzukiwacz

Masz natychmiast zorganizować w swoim mieście kółko różańcowe. Nie organizując go, atakujesz mnie ze względu na moją religię.

18-04-2015 15:33
Hangman
   
Ocena:
0

@ Agrafka

 

Będę mógł chociaż popatrzeć?

 

@ etcposzukiwacz / Adeptus

 

A kto was obroni przed wami? Stawiam banana na Tolka.

18-04-2015 15:33
Agrafka
   
Ocena:
+3

Hangman - ty wiesz ilu by się chętnych znalazło? Trzeba by było osobną salę wynająć.

18-04-2015 15:35
etcposzukiwacz
   
Ocena:
0

@ Adeptus

Mówisz i masz. Kółek ci u nas dostatek. Wolisz kółko mojej babci czy kółko mojej cioci czy kółko z którym nie jestem związany rodzinie?

@ Hangman

Odkryłeś się. Czytało się komunistyczną propagandę?! Oj nie ładnie :(      

18-04-2015 15:39
Adeptus
   
Ocena:
+2

@ Etcoposzukiwacz

Mówisz i masz. Kółek ci u nas dostatek. Wolisz kółko mojej babci czy kółko mojej cioci czy kółko z którym nie jestem związany rodzinie?

Wykręcasz się. To, że Twoja babcia i ciocia zorganizowały kółko różańcowe nie zmienia faktu, że TY go nie zorganizowałeś i w ten sposób atakujesz moją religię.

Tak samo, jak np. nie ma znaczenia, że geje mają inne miejsca, w których mogą się umówić na randki i mogą sobie sami stworzyć inne takie miejsca. Pyrkon im takiego miejsca nie zorganizował, co stanowi oczywisty atak na nich.

Dodatkowo, żądam, żebyś założył Klub Wspierania Adeptusa Gedeona Imperatora Rasy Ludzkiej. Niezałożenie go będzie atakiem na moje poglądy.

Czas chyba zainteresować Gazetę podejściem organizatorów wspomnianej imprezy.

No, teraz przegiąłeś.

18-04-2015 15:47
etcposzukiwacz
   
Ocena:
+3

@ Adeptus

Widzę, że robisz wszystko by ośmieszyć ideały tolerancji?

Może racja, nie zdołam Gazety dostatecznie zainteresować, ale może ludziom z LGBT to się uda. Dziękuje ci za inspiracje.  

18-04-2015 15:59

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.