» Wieści » Garść newsów ze ZSzeFu

Garść newsów ze ZSzeFu

22-08-2012 10:33 | Michał 'Lolash' Zwolak

Garść newsów ze ZSzeFu
Moje życie uchodzi, wzrok się mąci, zostają tylko wspomnienia. Pamiętam czasy chaosu, zburzone marzenia, jałową ziemię. Najwyraźniej pamiętam jednak człowieka, którego nazywaliśmy W czasach, gdy potężne maszyny zakrztusiły się i stanęły, a brat dla brata stał się wilkiem, ludzi ogarnął chaos. Na drogach zapanował koszmar. Przeżyć mogli tylko bezwzględni Wojownicy Szos. Co zrobisz, gdy zabraknie Ci ropy? Przybywając na Zamojskie Spotkania z Fantastyką dzięki firmie PITSTOP każdy konwentowy Wojownik Szos będzie mógł przećwiczyć ewentualną zagładę świata i walkę o paliwo na Mad Maxowych gokartach.

Ponadto Zamojskie Stowarzyszenie Kulturalne Czerwony Smok zaprasza wszystkich entuzjastów gier bitewnych na turniej , który odbędzie się w ramach X Zamojskich Spotkaniach z Fantastyką. Gwarantujemy emocjonujące starcia i miłą atmosferę. Zapewniamy mnóstwo miejsca oraz przyzwoicie zastawione stoły. Drogi miłośniku gier bitewnych, przybądź na ZSzeF, a nie ominie Cię jedno z największych bitewnych wydarzeń roku 2012 we wschodniej Polsce. Regulamin turnieju pojawi się wkrótce na naszej stronie konwentowej. Turniej został także zgłoszony do Ogólnopolskiej Ligi WH40k.

A przede wszystkim, na tegorocznym ZSZeFie pojawi się również blok RPG specjalnie dla nocnych marków pod patronatem Wydawnictwa Gramel. W nocy konwent nie umrze, a pozwoli na rozrywkę w stylu starych, dobrych gier fabularnych. Co będzie można znaleźć na bloku? Sesje RPG, dyskusje i prelekcje o grach RPG i rzeczach powiązanych, testy autorskich gier fabularnych, warsztaty dla Mistrzów Gry i graczy oraz wiele, wiele więcej!
Chcesz współtworzyć to niezwykłe wydarzenie na wschodniej arenie gier
fabularnych? Napisz - [email protected]
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: ZSzeF
Tagi: ZSzeF 2012


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.