» Falkon 2013

Falkon 2013

Dodał: Aleksandra 'Jade Elenne' Wierzchowska

Falkon 2013
8.5
9
Ocena użytkowników
Średnia z 8 głosów
-
Twoja ocena
Falkon 2013 - Poltergeist patronem
Na konwent jadą: baczko, kaduceusz, Lathea, Repek, Scobin, Wlodi
Konwent: Falkon
Od: 8 listopada 2013
Do: 11 listopada 2013
Miasto: Lublin
Strona WWW: www.falkon.co
Typ konwentu: fantastyczny

W dniach 8-11 listopada pod hasłem „Fantastyczny Atak Lublina” będzie miała miejsce 14. edycja Festiwalu Fantastyki Falkon.

Falkon po raz drugi odbędzie się na terenie Targów Lublin, ale będzie jeszcze większy i jeszcze ciekawszy. Po pierwsze, do dyspozycji organizatorów zostaną oddane obydwie hale o łącznej powierzchni ponad 10 000 m2, po drugie festiwal będzie trwał nie trzy, ale cztery dni – to daje jeszcze więcej czasu i przestrzeni na fantastyczne atrakcje. Planowanych jest około 600 punktów programu w kilkunastu blokach tematycznych.

Na stronie Falkonu pojawił się swoisty manifest, w którym czytamy, że tegorocznemu programowi przyświecają trzy główne idee: interaktywność, profesjonalizm i powrót do źródeł. Do 27 września trwa otwarty nabór – każdy chętny może zgłosić swoje propozycje poprzez formularz. Pojawią się również atrakcje przygotowane na specjalne zamówienie koordynatorów poszczególnych bloków.

Falkon to festiwal tworzony nie tylko z myślą o zadeklarowanych miłośnikach fantastyki, ale również dla tych, którzy chcą poszerzyć swoje horyzonty i poznać ciekawych ludzi albo po prostu miło spędzić długi listopadowy weekend. Impreza cieszy się również coraz większym zainteresowaniem rodziców, którzy chcą pokazać dzieciom kreatywną rozrywkę, pobudzić ich wyobraźnię i rozwinąć zainteresowania.

Tagi: Falkon 2013 | Falkon


Czytaj również

Na nocnej zmianie
Fantastyka fandomowa
- recenzja
Puchar Mistrza Mistrzów 2015 FALKON
Z kamerą wśród Mistrzów
Falkon 2012
- recenzja
Falkon 2011
- recenzja
Niegrzecznie było nie przyjechać na urodziny...
- recenzja
Falkon 2008
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.