» Wieści » Erpegowy trzynasty Falkon

Erpegowy trzynasty Falkon

06-11-2012 03:00 | Aleksandra 'Jade Elenne' Wierzchowska

Erpegowy trzynasty Falkon
Falkon coraz bliżej a wraz z nim zbliżają się atrakcje dla fanów wszelkiej maści gier wyobraźni.


Informacja organizatorów:

13 Puchar Mistrza Mistrzów

PMM, jeden z najważniejszych konkursów w świecie gier fabularnych, kolejny rok z rzędu odbędzie się w Lublinie. Niech wszyscy mistrzowie rozgrzewają już teraz zwoje mózgowe i szykują się na ostre współzawodnictwo. Jeśli do tej pory twierdziłeś, że miałeś pecha, a sędziowie Cię nie lubili, zmierz się z Fatum ponownie - w końcu do 13 razy sztuka. Do konkursu może zgłosić się każdy uczestnik Festiwalu Fantastyki Falkon.


NERD – konkurs na najlepszego gracza RPG

Specjalnie dla Ciebie startuje druga edycja konkursu na najlepszego gracza - NERD, którego zadaniem jest popularyzacja gier RPG w Polsce, a w szczególności na konwentach. Organizatorzy chcą, aby tytuł NERDa na dobre wkroczył do polskiego fandomu, jako najwyższego pułapu komplement.
Chcesz wziąć udział? Nic prostszego! Napisz maila na [email protected] w temacie wpisz: NERD - zgłoszenie, a w treści podaj swoje dane: imię, nazwisko, ksywę oraz preferowany termin eliminacji. Do wyboru piątkowa noc lub sobotni poranek. UWAGA! Liczba miejsc ograniczona! Organizatorzy przyjmują jedynie pierwsze 30 osób.


Orient Express

Orient Express to inicjatywa mająca na celu promowanie fajnych i mniej znanych w Polsce gier RPG poprzez prowadzenie otwartych sesji na konwentach. Organizatorzy są przekonani, że nowe gry najlepiej poznaje się przez zagranie w nie, a nie przez czytanie podręczników czy recenzji. Na Falkonie ekipa Maszynistów najbardziej erpegowego pociągu poprowadzi ponad 15 różnych gier.


LARP-y

Na Falkonie masz szansę przeżyć epickie przygody z pogranicza teatru i improwizacji, w których to Ty zdecydujesz o losach swojej postaci. Nie musisz być profesjonalnym aktorem, ani znawcą realiów świata, w którym rozgrywany jest scenariusz – wystarczy, że będziesz chciał spróbować zagrać, przybędziesz na Falkon i zapiszesz się na LARP-y, których opisy najbardziej Ci się spodobają. W tegorocznym programie znajdziecie LARP-y w klimacie Warhammera, postapo, bajek,telenowelowej dramy, Cyberpunka, LARP-y historyczne, Freeformy, jeepy i wiele innych tworów. Porozmawiamy na temat pisania i grania LARPów oraz tworzenia strojów, zrobimy warsztaty teatralne. A przede wszystkim będziecie mieli okazję spotkać wielu spośród najlepszych twórców LARP-ów z całej Polski.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: Falkon 2012 | Falkon | Puchar Mistrza Mistrzów | Orient Express | NERD


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.