» Wieści » Cztery premiery komiksów Gindie

Cztery premiery komiksów Gindie

|

Cztery premiery komiksów Gindie

Podczas XXVI Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi na stoisku wydawnictwa Gindie swoją premierę będą miały cztery komiksy: Gedeon, Kij w Dupie #2, Portal - Krew i Mgła oraz Giacomo Supernova #3

Informacja prasowa:

W ten weekend (3-4 października) podczas Międzynarodowego Festiwalu Komiksów i Gier w Łodzi (Atlas Arena) będą miały premierę cztery komiksy (Gedeon, Kij w Dupie #2, Portal oraz Giacomo Supernova #3) na stoisku Gindie.

Gedeon to 224 stronicowa antologia komiksów w twardej oprawie (B5) Daniela Grzeszkiewicza, uznanego komiksiarza i ilustratora (dwukrotnego laureata pierwszej nagrody w konkursie na MFKG w Łodzi). Jest to zbiór krótkich form komiksowych, będący przekrojem przez twórczość artysty. 176 stron będzie czarno białych, zaś 48 w kolorze. Dostępny będzie w cenie 49 zł.

Kij w Dupie #2 autorstwa Konrada Okońskiego na 72 stronach opowiada o Badylu, okołotrzydziestolatku, który w wyniku zabawnej serii przypadków obejmujących stratę miłości swojego życia i picie bimbru zamówionego przez internet zostaje właścicielem podupadłego baru o bardzo dziwnej klienteli. Wydany w układzie poziomym (B5) w kolorze, będzie dostępny za 25 zł.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Portal – Krew i Mgła to komiks na 64 stronach, autorstwa Kajetana Wykurza (rysunki) i Macieja Andrysiaka (scenariusz) w klimatach urban fantasy i steampunku, w którym Strażnik Portalu będzie musiał wybrać między sumieniem a obowiązkiem. Wydany w formacie B5 w pełnym kolorze, będzie go można kupić za 25 zł.

Giacomo Supernova #3 to komiks Roberta Jacha (rysunki) oraz Jerzego Łanuszewskiego (scenariusz). Na 32 stronach opowiada o Giacomo Supernovie, gwieździe salonów, dżentelmenie licznych talentów oraz równie wielu przywar. Niestrudzenie przemierza przestrzeń międzygwiezdną, szerząc miłość i produkując rogaczy na skalę przemysłową. Będzie można otrzymać go za 5 zł. Dostępne będą też reedycje dwóch pierwszych części z poprawionymi okładkami, zaś wszystkie trzy części będą na kredowym papierze. Uwaga: Komiks tylko dla dorosłych. Zawiera treści libertyńskie!

Autorów komiksów będzie można spotkać na stoisku oraz podczas spotkań:

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Sobota:

10.00, Sala C – Giacomo Supernova wybucha po raz trzeci – spotkanie z Robertem Jachem i Jerzym Łanuszewskim

12.15, Sala C – Spotkanie z Danielem Grzeszkiewiczem

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Niedziela

16.15, Sala B – Przejdź przez Portal z Kajetanem Wykurzem i Maciejem Andrysiakiem

15.30, Sala C – Gdzie jest drugi kij? – pytamy Konrada Okońskiego

Dodatkowo znajdziecie na stoisku zeszyty, kubki i przypinki ze wzorami znanych webkomiksiarzy.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Wydawnictwo Gindie
Tagi: Maciej Andrysiak | Jerzy Łanuszewski | Konrad 'Koko' Okoński | Kajetan Wykurz | Robert Jach | Daniel Grzeszkiewicz | Gedeon | Portal Krew i Mgła | Giacomo Supernova #3 | Kij w dupie 2 | wydawnictwo GIndie | GIndie


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.