» Wieści » Cyberfalkonowe konkursy

Cyberfalkonowe konkursy

04-09-2010 21:02 | Marcin 'DAME' Jasiunas

Cyberfalkonowe konkursy
Przypominamy, że tylko do 15 września można nadsyłać teksty na Cyberpunkowy Konkurs Literacki. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres email opowiadanie o tematyce kryjącej się pod pojęciem cyberpunk, nawiązującym do tegorocznej konwencji Cyber Falkonu 2010.

Zapraszamy także do wzięcia udziału w konkursie plastycznym. Możecie w nim wygrać atrakcyjne nagrody: wejściówki na Cyber Falkon 2010, książki, czasopisma, jak również obecność swoich prac na stronie internetowej konwentu oraz w materiałach konwentowych Cyber Falkonu 2010. Na najlepszych czekają więc nagrody oraz nieśmiertelna sława!

Nadsyłajcie swoje prace plastyczne utrzymane w klimacie cyberpunka, nawiązujące do tegorocznej konwencji Cyber Falkonu 2010. Macie tutaj całkowicie wolną rękę, a jedyną granicą pozostaje Wasza wyobraźnia. Technika, tak jak ilość prac, jest dowolna.

Prace należy przesyłać w postaci elektronicznej na adres email do dnia 10 października 2010. Wysłane przez Was dzieła mają szansę pojawić się nie tylko na stronie internetowej Cyber Falkonu 2010, ale również w materiałach konwentowych.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: falkon 2010


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.