» Wieści » CoolKon przesuwa termin zgłaszania programu

CoolKon przesuwa termin zgłaszania programu

07-02-2012 07:54 | Jakub 'borg' Rzepecki

CoolKon przesuwa termin zgłaszania programu
Czas gromadzenia programu na CoolKon powoli dobiega do końca. Organizatorzy postanowili jednak przedłużyć termin nadsyłania propozycji programowych do 17 lutego, aby zapewnić jak najwyższą jakość atrakcji na imprezie. A na zaostrzenie apetytu prezentują także wybrane punkty programu:
  • Broń postapokalipsy – zrób to sam – Gdyby jutro miał się skończyć świat, to czym byś się bronił? Nie taki krótki kurs montażu broni wszelakiej dla chcących przetrwać. Masa wybuchów, fruwających ostrzy i wszechobecny swąd spalenizny. Niestety tylko w teorii, gdyż praktyki zakazuje polskie prawo i zdrowy rozsądek. No chyba że chcecie wysadzić cały Wrocław… (Mist i Fridjof)
  • Superbohaterowie, super moce, super ściema – Kto z nas chciał posiąść moc latania, niewidzialności, czy czytania w myślach? Dowiemy się czy jest to możliwe. Te i kilka innych ciekawych mocy zostanie rozłożonych na czynniki pierwsze. (Skrzat)
  • Postapokalipsa w kinie – sprawdź co cię czeka – Zasmakuj w nowościach apokaliptycznego kina! Na talerzu porcja najświeższych zwiastunów i zapowiedzi wprost ze zniszczonego i zdewastowanego świata. (Blizzier STO)
  • Pustkowia, maszyny i bandyci – jak to wszystko połączyć? Lekcja o prowadzeniu interesującej sesji w Neuroshimę – Jak wprowadzić bohaterów w świat i stworzyć drużynę? Jak zainteresować wybrednych i przy tym wszystkich zadowolić? Jak zbudować nastrój i klimat? Jak zrezygnować z nudnych testów, nie tracąc na jasności mechaniki? O tym i o jeszcze paru rzeczach z przykładami i rozwiązaniami sprawdzonymi w boju. (Chojnas STO)
  • Fantastyczne ruchy a fizyczna realność – Ninja? Skoczmy do teraźniejszości. Nazywają to współczesną sztuką przemieszczania się – Parkour i Freerunning – bo o nich mowa, bez problemu mogą konkurować ze sztukami walki. Jednak gdy w walce chodzi o spuszczenie lania, to przemieszczanie dąży do latania. Kompendium wiedzy na ten temat wraz z prezentacjami filmowymi przedstawią założyciele klubu sportowego Flow Motion. Podąż w ten niezwykły świat, gdzie zasady fizyki wykorzystywany są do granic możliwości, a rezultaty ocierają się o fantastykę. (KS Flow Motion)
  • Dziewczyny w RPG – „Jestem jedyną dziewczyną w fandomie!” – nic podobnego! Jest nas o wiele więcej niż myślisz. Zaczynasz dopiero, chcesz być MG, a może po prostu kochasz WoW-a? Przyjdź i podziel się swoim doświadczeniem lub poznaj drogę jak odnaleźć się w tym całym bałaganie. (Zuzek)
  • Pocztówka ze Strefy, czyli piknik, elektrownia i mutanty – O katastrofach, inspiracjach, mitach i samotnikach. To nie jest prezentacja maturalna. To jest raport z rozwoju motywu „zony”. Nie tylko stalkerskiej. (Yessabel STO)
  • Wpływ zorzy polarnej na rozwój kolarstwa średniowiecznych Chin, czyli teoria chaosu dla opornych – Myślisz, że nie ma rzeczy niemożliwych, a świat rządzi się wyłącznie prawami fizyki? To jesteś w wielkim błędzie! Nieobcy jest Ci termin „teoria chaosu”, wierzysz, że uderzenie skrzydeł motyla może wywołać huragan, a Australia załatać polską dziurę budżetową? Przyjdź i podziel się z nami swoim spojrzeniem na świat oraz dowiedz się czemu kurczak przeszedł przez ulicę i dlaczego to była R.Y.B.A. Jeśli ten opis sugeruje dyskusję bez sensu to nie masz racji! Czemu? Przyjdź i zobacz. (Arkana)
  • Przegląd serialowych nowości fantastycznych – O serialowych nowościach i nie tylko zza oceanu. Co okazało się dobre, co kiepskie, a na co nie warto nawet tracić czasu. Wszystko lub prawie wszystko o aktualnych ramówkach, a także spojrzenie w przyszłość i ewentualne prognozy na temat kontynuacji. (Prime-Time)
  • Inne odcienie orientu – Kraje arabskie vs. Japonia – Porównanie kultur Japonii i krajów arabskich, różnice i podobieństwa między nimi oraz wzajemny wpływ. Mangowe inspiracje sztuką arabską oraz oddziaływanie mangi na współczesne społeczeństwo islamskie. W drugiej części spotkania krótki pokaz tańca arabskiego, popularnie zwanego tańcem brzucha oraz na mini-warsztat taneczny dla niezORIENTowanych. Wśród uczestników panowie mile widziani… (Mangusta i Szynszyla)
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Strona konwentu
Tagi: Coolkon 2012


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.