» Wieści » Blok LARP-owy na Pyrkonie

Blok LARP-owy na Pyrkonie

01-03-2013 23:40 | Aleksandra 'Jade Elenne' Wierzchowska

Blok LARP-owy na Pyrkonie
W tym roku organizatorzy Pyrkonu zaoferują wam wiele niesamowitych LARP-ów. Wszystkich wymienić się nie da, ale trzeba wspomnieć o gratce, jaką jest Chamber Larp "High Rise", który na kilka godzin przeniesie Was w cyberpunkowy świat korporacji z XXII wieku. Nie zabraknie klimatów postapokaliptycznych, fantasy, mrocznych dram w Świecie Mroku czy steampunku.

Organizatorzy zapowiadają też pokaźny wachlarz prelekcji, m. in. cykl "Hardcore Larping", który pozwoli Wam dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat strojów, grania w drużynie czy wcielania się w rolę zwykle marginalizowane tak, by było to ciekawe przeżycie.

Oczywiście na tegorocznym Festiwalu nie może zabraknąć miejsca dla Jeepformów, które poruszają zarówno graczy, jak i widownię.

Ale to jeszcze nie wszystko! W tym roku na Pyrkonie będzie jeszcze więcej przestrzeni i jeszcze więcej czasu na wspólną zabawę. Jak już zapewne wiecie, targi są otwarte dla konwentowiczów przez całą dobę, co stwarza możliwość prowadzenia LARP-ów nocą w salach, które za dnia zajmowane są przez prelegentów innych bloków.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: Pyrkon 2013 | Złote Maski


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.