» Wieści » Bitwa już niedługo

Bitwa już niedługo

14-08-2010 09:30 | Michał 'Lolash' Zwolak

Bitwa już niedługo
…Bitwa już niedługo… Zafascynowani plotkami o wielkim wydarzeniu, do Zamościa udadzą się Jacek Komuda i Stefan Darda – pisarze fantastyki, którzy na własne oczy chcą zobaczyć zastępy mitycznych stworzeń gotowych do ostatecznej konfrontacji. Nie może zabraknąć i Ciebie!

Lista atrakcji, które zastaniesz na konwencie, stale się powiększa. Dostępna jest pod adresem www.zszef.konwent.pl w zakładce "Program". Nie zabraknie pokazów Zamojskiego Bractwa Rycerskiego, grup Fireshow i Bitewniaków. W tym roku uzyskasz możliwość odwiedzenia pięknego Zamościa z przewodnikiem, który przybliży historię miasta i jego założyciela wszystkim chętnym na spacer po "Perle Renesansu". Ponadto, przez cały czas trwania konwentu przedstawiciele Wampirów i Wilkołaków będą mogli sprawdzić się w eventach-niespodziankach, które w nietuzinkowy wystawią na próbę ich siłę, zwinność, mądrość i inteligencję, by w końcu wyłonić zwycięzcę odwiecznego sporu. Naturalnie, to jeszcze nie wszystko co dla Ciebie przygotowaliśmy. Wciąż dopracowujemy nowe prelekcje, szukamy ludzi chętnych do współpracy w tworzeniu konwentu, do prowadzenia punktów programu i do obsługi konwentowej.

Przypominamy o zniżkach za cosplay (50%), za przygotowywanie punktów programu (50% za jeden, 100% za dwa) i pomoc w obsłudze (100%). Zapraszamy do korzystania z nich.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Organizatorzy
Tagi: Zamojskie Spotkania z Fantastyką 2010


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.