» Wieści » Anna Kańtoch, Magdalena Kozak i inni goście wezmą udział w Foconie

Anna Kańtoch, Magdalena Kozak i inni goście wezmą udział w Foconie

07-04-2021 19:13 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Anna Kańtoch, Magdalena Kozak i inni goście wezmą udział w Foconie

W dniach 24 – 25 kwietnia odbędzie się konwent online Focon, czyli Fantasy Online Convention – potwierdzono już, że udział w nim wezmą między innymi Magdalena Kozak (Nocarz), Anna Kańtoch (Zabawki diabła), Ilona Andrews (czyli Ilona i Andrew Gordon - autorzy serii o Kate Daniels), Andrzej Pilipiuk (Kroniki Jakuba Wędrowycza) oraz Marcin Przybyłek (Gamedec).

Informacja prasowa:

Kiedy słyszysz “konwent” w Twojej głowie na pewno pojawiają się wspomnienia z prelekcji, barwne stoiska wystawców, czy niepowtarzalna atmosfera związana z towarzystwem setek ludzi o tych samych zainteresowaniach… A co jeśli powiedzielibyśmy Ci, że to wszystko, a nawet więcej, możemy Ci dać w świecie wirtualnym? 

Bez kolejek, z prywatną łazienką, salą prelekcyjną nawet dla 250 osób, znanymi autorami, a wszystko to w zasięgu ręki bez ograniczeń czasu i przestrzeni….

No dobra! Strefy czasowe są pewnym ograniczeniem, ale damy sobie z tym radę Daj się porwać niesamowitej przygodzie jaką jest Focon, czyli Fantasy Online Convention! 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Bierz udział w prelekcjach, rozmawiaj z wystawcami, rób zakupy na niezwykłych stoiskach, oglądaj konkurs cosplay oraz zgarniaj niesamowite nagrody rozwiązując łamigłówki w grze konwentowej! A to wszystko w miejscu gdzie ogranicza nas tylko wyobraźnia: w internecie!

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Profil FB imprezy
Tagi: Focon | Magdalena Kozak | Anna Kańtoch | Ilona Andrews


Czytaj również

Bajki dla dorosłych - antologia
Non omnis moriar
- recenzja
Bajki dla dorosłych
Andrzej Pilipiuk: Dzwon Wolności

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.