» Wieści » Znamy datę premiery Mass Effect 2 na PS3

Znamy datę premiery Mass Effect 2 na PS3

|

Znamy datę premiery Mass Effect 2 na PS3
Electronic Arts w końcu ujawniła konkrety odnośnie premiery Mass Effect 2 na Playstation 3. Oprócz daty premiery światło dzienne ujrzały szczegóły polskiego wydania gry.

Jak dowiedział się serwis gram.pl wersja na platformę Sony trafi na półki sklepowe 21 stycznia przyszłego roku. Oprócz tego EA zaprezentowało oficjalną okładkę gry, która potwierdziła tylko to o czym mówiono już od jakiegoś czasu. Wydanie na PS3 zawierać będzie wszystkie DLC jakie ukazały się do tej pory oraz interaktywny komiks.

Polski oddział EA ogłosił też, że dostępna u nas edycja nie będzie posiadała polskiej wersji językowej, choć wersje na Xboxa 360 oraz PC taką posiadały. Pytanie, czy to skutek średnich ocen polonizacji gry, czy po prostu lenistwo wydawcy?
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: gram.pl
Tagi: Electronic Arts | Mass Effect 2


Czytaj również

Komentarze


~Fenrir

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
To pewnie przez to, że tam będą 2 DLC niewydane po polsku i oficjalnie niekompatybilne z polską wersję. Z tego co wiem na PC da się to obejść jakoś i uruchomić DLC, ale tłumaczenia nie ma.
30-11-2010 00:41
Qrchac
   
Ocena:
0
A mnie to w sumie cieszy. Na pewno wolę to niż opcję tylko z polskim dubbingiem, której nie cierpię. :)
30-11-2010 13:41
Gonz
   
Ocena:
0
Qrak - to raz. Dwa - ciesze się z pełnej wersji na PS3, bo od trzeciego RRoD w zeszłym roku jestem z Xem nieco na bakier.
30-11-2010 23:12

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.