» Wieści » Zawody gamingowe na Xbox

Zawody gamingowe na Xbox

02-09-2010 14:29 | Szymon 'neishin' Szweda

Zawody gamingowe na Xbox
Microsoft chce wprowadzić usługę Xbox Live do Polski z przytupem i zapowiada ligę sportową, w której będzie można rywalizować w m.in. Halo: Reach czy Assassin's Creed: Brotherhood. Poniżej pełna informacja prasowa.

Konsolowa liga Live League rusza w listopadzie

Podczas letniego zlotu posiadaczy konsoli Xbox 360 - Xbox Fun Day 2010, zespół Cybersport wraz z organizatorami imprezy oficjalnie ogłosili start pierwszej w Polsce konsolowej ligi. Już w listopadzie tego roku za pomocą wprowadzanej przez firmę Microsoft usługi Xbox LIVE rozpoczną się pierwsze wirtualne pojedynki graczy z całego kraju, którzy będą rywalizować ze sobą o atrakcyjne nagrody pieniężne.

Live League będzie jedną z wielu atrakcji i funkcjonalności związanych z wprowadzeniem do Polski usługi Xbox LIVE. Specjalnie utworzona platforma gamingowa prowadzona przez zespół Cybersport pozwoli graczom z całego kraju wziąć udział w comiesięcznych turniejach gier przeznaczonych na konsolę Xbox 360. Pierwszym tytułem, w którym uczestnicy ligi będą mogli się zmierzyć będzie dynamiczny shooter Halo Reach. Natomiast w grudniu miłośnicy wirtualnej rozrywki będą mogli spróbować swoich sił w produkcji Assassin's Creed Brotherhood. Kolejne tytuły będą systematycznie podawane na stronie Cybersport.pl. Warto przy tym zaznaczyć, że w każdym miesiącu uczestnicy konsolowej ligi będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody pieniężne, których łączna wartość w ciągu roku wyniesie 72 000 złotych.

Więcej informacji odnośnie platformy Live League można znaleźć w materiale filmowy z sobotniej prezentacji Xbox Fun Day 2010:

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: Xbox 360


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.