» Wieści » Z Resistance 3 nadchodzi PSN Pass

Z Resistance 3 nadchodzi PSN Pass

07-07-2011 10:36 | Łukasz 'Qrchac' Kowalski

Z Resistance 3 nadchodzi PSN Pass
Strona Konsolentreff zamieściła fotografię przedstawiającą pudełko konsoli Playstation 3 w zestawie z Resistance 3. Widnieje na nim niespotykane wcześniej logo usługi PSN PASS wraz z informacją: "usługa sieciowa dostępna tylko w krajach posiadjących dostęp do Playstation Store". Co to oznacza dla graczy?

SCEA sprecyzowała, że program będzie wymagał wprowadzenia przez gracza kodu jednorazowego użycia, który odblokuje możliwość rozgrywki sieciowej. Jak widać Sony poszła w ślady EA oraz jej Online Pass.

"Zaczynając do listopadowej premiery Resistance 3 wprowadzimy program przepustek sieciowych dla gier na PS3 z możliwością rozgrywki sieciowej." - powiedział jeden z pracowników Sony - "Program będzie dotyczył konkretnych tytułów. Objęte nim gry będą zawierać kod rejestracyjny jednorazowego użytku pozwalający posiadaczowi konta pełny dostęp do usług sieciowych tytułu."

"To ważna inicjatywa, która pozwoli nam jeszcze szybciej rozwijać usługi sieciowe typu premium."

Jeśli ktoś zakupi grę z drugiego obiegu i nie będzie posiadał kodu będzie mógł wykupić go poprzez Playstation Store. Póki co nie wiadomo ile taka przyjemność będzie kosztować.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: IGN
Tagi: Resistance 3 | PSN Pass | PSN


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.