» Yet Another Zombie Defense HD

Yet Another Zombie Defense HD

Dodał: Jan 'gower' Popieluch

Yet Another Zombie Defense HD
-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Yet Another Zombie Defense HD
Producent: Awesome Games Studio
Wydawca: Awesome Games Studio
Data premiery (świat): 22 czerwca 2018
Data premiery (Polska): 22 czerwca 2018
Platformy: Xbox One, PC
Strona WWW: www.awesomegamesstudio.com
Cena: 17,99 zł

Nieważne czy jesteś sam czy z przyjaciółmi - ten przystępny, czterostopniowy mini poradnik pomoże ci przetrwać najgorsze chwile gdy zapadnie noc, a hordy nieumarłych ruszą zniszczyć wszystko co żywe:

Krok 1: Zbuduj zespół lub działaj solo - wybór na leży do ciebie! W starciu może wziąć udział aż do czterech graczy. Wykorzystaj to i testujcie razem nawet najbardziej wymyślne taktyki by odeprzeć potwory.

Krok 2: Faza przygotowań - każdy doświadczony surwiwalista wie, że odpowiednie przygotowania to połowa sukcesu. Dobrze wykorzystaj dzień, bo zaraz po tym gdy zapadnie noc, zacznie się walka na śmierć i życie, i już nie będzie odwrotu. Kup odpowiednią broń i amunicję, ale przede wszystkim – zbuduj swoją bazę. Właśnie teraz jest ten moment, by mądrze i taktycznie ustawić wszelkie umocnienia i barykady. W końcu dzięki nim masz większą szansę na przeżycie.

Krok 3: Dobierz właściwą broń. W Yet Another Zombie Defense HD znajdziesz wszystko, czego zaprawiony w bojach pogromca zombie zapragnie. Strzelby? Są. Miotacze ognia? Pewnie! Wyrzutnie rakiet? Jasna sprawa. A to tylko ułamek tego, co masz do dyspozycji. Rozsiądź się wygodnie i stwórz idealny arsenał.

Krok 4: Baw się dobrze! No dobra, armia nieumarłych to może nienajlepszy pretekst do zabawy, ale z drugiej strony – dorwą nas wszystkich, prędzej czy później, więc skoro i tak nie przetrwasz do końca, przynajmniej zadbaj o to, by odejść w dobrym stylu i dobrze się przy tym bawić!

O Yet Another Zombie Defense

W Yet Another Zombie Defense HD chodzi o jedno – o przetrwanie nadciągających stworów z piekła rodem. Za każdym razem gdy zapada noc, budzi się zło i nic tego nie zatrzyma. Wiesz że to walka o przegraną sprawę – siły zła są obezwładniająco liczebne i prędzej czy później ugniesz się pod ich naporem… Ale skoro tak sprawy się mają, przynajmniej możesz zadbać o to, by odejść na swoich warunkach, w dobrym stylu - dziesiątkując hordy potworów zanim cię dorwą! Liczy się tylko jedno – ile nocy jesteś w stanie przetrwać?

Yet Another Zombie Defense HD to zręcznościowa strzelanka z widokiem z góry, w której oprócz szybkiego oka i zwinnych palców liczy się zmysł taktyczny. Musisz się dobrze przygotować zanim zapadnie noc i ciemność ogarnie świat wokół ciebie – zbuduj barykady i umocnienia, kup broń palną i amunicję, ustaw wieżyczki strzelnicze i przeżyj tak długo jak to tylko możliwe. Każda noc wymagać będzie od ciebie sprytu, taktyki i celnego oka, bo z każdą falą zombie siły ciemności są coraz silniejsze.
Niech cię popamiętają zanim staniesz się jednym z nich!

Główne cechy gry:

 • Lokalny i sieciowy co-op do czterech graczy jednocześnie? Pewnie! Zabijanie zombie w pojedynkę jest fajne, ale ze znajomymi jest nawet 4 razy lepsze!
 • Ustawiaj ulubione rodzaje broni na zautomatyzowanych wieżyczkach oraz zastawiaj pułapki – zrób wszystko żeby przetrwać noc.
 • Broń, więcej broni! Masz do dyspozycji prawdziwy arsenał - strzelby, wyrzutnie rakiet, miotacze ognia i wiele więcej – do wyboru, do koloru!
 • Wybierz swój ulubiony tryb gry:
  • Obrona,
  • Niekończąca się noc,
  • Deathmatch.
 • Konkuruj z innymi i zostań liderem rankingów!

Źródło: Opis wydawcy

Tagi: Awesome Games Studio | Yet Another Zombie Defense | Yet Another Zombie Defense HD


Czytaj również

Yet Another Zombie Defense HD
Zombie w wysokiej rozdzielczości
- recenzja
Pixel Heaven 2018
Szósta edycja najlepszej imprezy retro i indie
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.