» Wieści » Wyręcz Linka w machaniu mieczem

Wyręcz Linka w machaniu mieczem

15-06-2010 23:01 | Mateusz Niemczyk

Wyręcz Linka w machaniu mieczem
Poniżej znajdziecie trailer kolejnej Zeldy zmierzającej na Wii. Na dzisiejszym pokazie widzieliśmy, że sterowanie wiilotem uległo nieznacznej poprawie w stosunku do poprzedniej części gry, lecz nadal sprawia wrażenie topornego i spóźnionego w stosunku do poczynań gracza. Na plus można jednak zaliczyć oprawę graficzną - gra jest po prostu śliczna.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Gametrailers
Tagi: Zelda: Skyward Sword


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

vampire500
    Sprostowanie
Ocena:
0
Kolega trochę niedoinformowany jest i nie oglądał dokładnie konferencji... Trudności w sterowaniu wynikały z zakłóceń, a nie z toporności gry. Dziennikarze, którzy mieli potem okazję zagrać mówią, że sterowanie jest idealne i nie ma absolutnie żadnego opóźnienia. Poza tym na pokazie za zamkniętymi drzwiami Miyamoto pokazał grę ponownie i wszystko było jak najbardziej w porządku. I sterowanie nie uległo wcale nieznacznej poprawie, tylko to zupełnie nowa jakość (dzięki Wii Motion+).
16-06-2010 11:43
Mateusz Niemczyk
   
Ocena:
0
Chciałem tylko zwrócić uwagę, że przedstawiciel Nintendo zwalił zakłócenia na to, że "ktoś tu najwyraźniej używa jakichś urządzeń", które niby miały zakłócić pracę Wii. Prawdopodobnie mieli problemy techniczne z grą i tyle, a prowadzący obrócił to w żart(co było dosyć jawne i wywołało śmiech na sali).
16-06-2010 16:03

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.