» Wieści » Wolverine w grze wideo

Wolverine w grze wideo

10-09-2021 22:43 | Jan 'gower' Popieluch

Wolverine w grze wideo

Podczas konferencji PlayStation Showcase ogłoszono, że studio Insomniac Games pracuje obecnie nad grą Marvel's Wolverine, której głównym bohaterem będzie oczywiście mutant znany komiksów oraz serii filmów X-Men. Dostępny jest już zwiastun.

Insomniac Games pracuje również nad drugą częścią swojej gry o Spider-Manie, w której zobaczymy tym razem Venoma. Oba tytuły ukażą się wyłącznie na PlayStation 5: Spider-Man 2 w 2023 roku, natomiast data premiery Wolverine'a nie jest jeszcze znana.

W artykule opublikowanym na blogu PlayStation Ryan Schneider ze studia Insomniac, tak mówi o nowym projekcie:

Marvel's Wolverine to samodzielna produkcja, za którą stoją Brian Horton (dyrektor kreatywny) oraz Cameron Christian (reżyser gry), którzy ostatnio kierowali pracami nad Marvel's Spider-Man: Miles Morales – grą, z której jesteśmy niesamowicie dumni. Tak jak przy tytułach o Spider-Manie naszym celem jest nie tylko szacunek dla DNA tego, co czyni bohatera popularnym, ale również szukanie szansy na coś świeżego i w pełni oddającego ducha Insomniac Games. Chociaż marvel's Wolverine jest jeszcze na wczesnym etapie produkcji, to, co już widziałem z emocjonalnej narracji i przełomowej rozgrywki, wskazuje na naprawdę niezwykły utwór.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: PlayStation Blog
Tagi: Marvel | Insomniac Games | Marvel's Spider-man | Marvel's Spider-Man 2 | Marvel's Wolverine


Czytaj również

Marvel's Spider-Man
Wielka odpowiedzialność
- recenzja
Graliśmy w Spider-Mana
Dzień dobry, Nowy Jorku!
- pierwsze wrażenia
Star Wars: Ścieżki przeznaczenia
Powrót do Miasta w chmurach
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.